anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO chce łączyc produkty bez sensu

daily-torebki
#11 Animator#

Powoli mam tego dość wystawiam produkt Kalosze Calvin Klein wpisuje wszystkie parametry łącznie z EAN i przy zapisywaniu otrzymuję informację, że allegro znalazło mi produkt z podobnymi parametrami i każe mi go połączyć. Problem w tym , że to produkt który różni się wszystkim ( tenisówki , wykonane ze skóry , inny EAN , inna kategoria , wszystko inne ) i w żaden sposób nie da sie tego obejść !!!!

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki Cześć. Czy nie ma dostępnej opcji "nie łącz z katalogiem"? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

tak jest ale kiedy naciskam wyskakuje 

Wystąpił błąd - Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu w tej kategorii. Wybierz z katalogu lub utwórz nowy produkt i połącz go ze swoją ofertą.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki prześlij mi proszę zrzut ekranu z propozycją połączenia kaloszy z trampkami - sprawdzę, dlaczego tak się dzieje 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

Zrzut ekranu 2023-02-12 131425.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki potrzebowałabym również informacji o produkcie, który chcesz wystawić (kalosze CK) 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

Zrzut ekranu 2023-02-12 132333.pngZrzut ekranu 2023-02-12 132408222.png

oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

@ko_alka czy coś wiadomo ??

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki Zgłosiłam tę sytuację do Działu Technicznego. Sprawdzamy, co się dzieje. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki Przekazuję prośbę od Działu Technicznego o dosłanie zrzutu ekranu z komunikatem, a także zrzuty z całego formularza wystawiania (z adresami URL). Ustalamy, dlaczego system proponuje błędne powiązanie

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@daily-torebki ciesz się że przy tak spapranym katalogu błędnych produktów znalazło ci buty do połączenia z butami

oznacz moderatorów

maliszewko2014
#10 Popularyzator#

Ten katalog allegro to jedna wielka porażka. Jest wiele produktów które nie maja nadane EAN np kart doładowujące telefon a ja mam kombinować skąd go wziąć. a jak już jest to pod tym numerem w ogóle jest coś innego.

 

Mało tego doładowania mają różne nominały pod jednym kodem i jak tu nie wprowadzić klienta w błąd

 

Produkty cyfrowe powinny być wyłączone z katalogu przynajmniej po EAN

 

Dodatkowo sprzedaje własny produkt który nie ma EAN i jak ja mam dodać do katalogu?

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

taaa... mi przez jakiś czas łączyło płyty CD z black metalem z czarnymi damskimi czółenkami... ale czemu? sam diabół nie kumał

oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

mi łączyło podkówkę (bilonówkę) z jakąś częścią samochodową 🤣 tak to jest jak jest przymus wpisywania eanu, a ludzie wpisują dowolną kombinację cyfr

oznacz moderatorów