anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro DHL palety

sanbudallegro
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem z wysłaniem paczki DHL palety przez aplikację DHL24, po przejściu do Panel Allegro nie wyświetlają mi się dane. Czy ma to znaczenie jaki cennik ustalę dla wysyłek, czy można wpisać 0 zł dla darmowej dostawy ? Klient zakupił szafkę z opcją DHL palety i nie mogę nic dalej zrobić..

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sanbudallegro przykro mi, ale o ile dobrze rozumiem Twoje zgłoszenie, to problem dotyczy narzędzia nadawczego przewoźnika, więc nie będziemy mogli pomóc.
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z DHL24. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sanbudallegro
#7 Wielbiciel#

Cały czas wyświetla mi się komunikat podany poniżej

"Obecnie nie masz aktywnej usługi Allegro DHL Palety. Oznacza to, że możesz nadawać przesyłki doręczane kurierem, ale opłaty za tę usługę będą naliczane wg Twoich standardowych stawek. Jeśli chciałbyś skorzystać ze stawek Allegro DHL Palety (usługa dostępna tylko dla przesyłek nadawanych za pośrednictwem Allegro), zaakceptuj ofertę.

Oferta zaakceptowana, w DHL nie ma żadnego problemu, twierdzą ze ze po stronie Allegro jest problem bo nie można pobrać danych do wysyłki, tylko tej jednej transakcji. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sanbudallegro Czy mogłabym Cię prosić o podanie numeru tego zamówienia i przesłanie zrzutu ekranu z widocznym komunikatem? Przekażę tę sprawę do wyjaśnienia 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sanbudallegro
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za próbę pomocy, ale Klientowi zależało na szybkiej wysyłce, więc sami nadaliśmy paczkę. Mam nadzieję że przy następnej transakcji już nie będzie zamieszania.  Pozdrawiam 

oznacz moderatorów