anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier DPD kolejna sztuka ?

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

Wysyłam kolumny z których kazda waży ~20 kg nie mogę ich nadać jako jedna przesyłka bo przekracza wagę gabarytową zmieniłem cennik na wysyłke 2 sztuk i w przypadku kuriera DPD (mam umowę) jest OK bo wyświetla się dopłata za drugą sztukę.

Natomiast przy Allegro Kurier DPD nie mam możliwości dodania opłaty za drugą sztukę i wychodzi że za 13,99 zł klient kupuje komplet jako jedna sztukę,

co zrobić żeby oferta wyświetlała się jako dwie sztuki i żeby klient dopłacił za druga kolumnę , którą i tak muszę nadać jako oddzielną paczkę  ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET jedyne co to wystawić ja jako 2 sztuki, i ustawić wysyłka 1 sztuki w paczce  🙂  nic innego nie zrobisz 😞

Co nie zmienia faktu że jak chcesz możesz se wygenerować drugą paczkę do tego zamówienia 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

zaraz spróbuję wystawić jako dwie sztuki

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET tylko w cenniku dostawy daj 1 sztuka w paczce to po zakupie 2 sztuk będziesz miał dwie etykiety 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

mam wystawione jako 2 sztuki ale obawiam się że kupujacy kliknie jedna sztukę i wpłaci 13,99 za wysyłkę kompletu

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

a jak wygenerować konieczność kupienia drugiej sztuki ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET jest ryzyko jest zabawa 🙂  tu możesz mieć problem, najlepiej na zdjęciu 1 sztuka w opisie że to jedna sztuka i licz się z tym że ktoś będzie chciał 1 sztukę  😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

jpd, dosyć juz mam dokładania do wysyłek kolumn i tak wysyłam tylko kurierem DPD to nie ma smarta, usunę Allegro Kurier DPD, będe nadawał swoim kurierem za 40 zł wpłata i 45 pobranie i cześć

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET a może dolicz do kompletu 13,99 zł i zostaw jak jest, jak wpadnie zamówienie wygenerujesz drugą płatną etykietę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

ale jak to zrobić ?  to doliczenie do kompletu ?

oznacz moderatorów