anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro nalicza prowizję od nieopłaconych i anulowanych transakcji przez kupującego

style4you
#1 Nowicjusz#

Przeglądałem ostatnio nieopłacone i anulowane transakcje i połączyłem je z pobrana prowizją, ku mojemu zaskoczeniu Allegro pobiera prowizję pomimo, że transakcja jest nie opłacona i anulowana przez kupującego, jeśli tego nie przypilnujecie i nie wystąpicie o zwrot prowizji to po 45 dniach pieniądze przepadają... Licząc z grubsza tylko w 2020 Allegro pobrało ode mnie nienależną prowizję kilku tysięcy złotych.... aż boję się sprawdzać rok 2019 i wcześniej. Ma ktoś jakiś pomysł jak odzyskać niesłusznie naliczone prowizje ? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

RED
#21 Demiurg#

reklamuj te transakcje

w takim przypadku termin 45 dni nie ma znaczenia

chyba że w regulaminie przy anulowaniu transakcji jest o tym mowa

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@style4you  Do kogo masz pretensje? Trzeba było składać wnioski o zwrot prowizji! Kto ma pilnować twojego interesu, jak nie ty?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@style4you , jeśli sprzedaż nie dojdzie do skutku (np. jest anulowana przez Kupującego), możesz wnioskować o zwrot rabatu transakcyjnego (prowizji). Pamiętaj jednak, że masz na to 45 dni od momentu zawarcia transakcji. O przypadkach, w których otrzymasz rabat transakcyjny, przeczytasz tutaj

Możesz zawnioskować o zwrot rabatu transakcyjnego z poziomu zakładki Zamówienia. W niektórych przypadkach otrzymasz rabat transakcyjny automatycznie - bez składania wniosku. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów