anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro nie odpowiedziało na moją reklamację w 14 dni - wbrew swojemu regulaminowi

autobi_pl
#8 Zapaleniec#

Allegro pokazuje, że można podtrzymywać poziom dna obsługi klienta przez długi czas. Tylko na moim koncie trzy razy w ciągu jednego miesiąca działali bezprawnie i nie zgodnie ze swoim regulaminem. Zastanawiam ilu osobom oni szkodzą codziennie.

Najpierw miałem bezprawną blokadę konta. Później bezprawne zajęcie środków, po tygodniu ktoś napisał, że przepraszają i oddali środki, ale do dzisiaj nie oddali bo nie potrafią ich nawet doliczyć do mojego salda. Nie dostałem za nic żadnej rekompensaty. Na reklamację z prośbą o rekompensatę nikt mi nie odpisał w 14 dni a w odpowiedzi i regulaminie napisali, że odpiszą w 14 dni. Termin minął 2 dni temu. Napisałem, że termin minął i teraz oczekuję uznania roszczeń, ale na to też nikt nie odpisał.

( Nr ticketu dla mod. 44244990 )

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@autobi_pl wyślij pisemne przedsądowe wezwanie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😵

oznacz moderatorów

autobi_pl
#8 Zapaleniec#

W dalszym ciągu nie dostałem odpowiedzi na 2 reklamacje, pomimo, że termin na rozpatrzenie minął. Jeśli allegro ma mnie w d* to rozumiem, że pozostaje mi tylko UOKiK, czy ktoś już tam składał jakieś skargi i wie ile trwa rozpatrzenie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@autobi_pl jesteś w relacji B2B jakie UOKIK ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

autobi_pl
#8 Zapaleniec#

Czyli tylko sąd?

oznacz moderatorów