anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro nie potrafi sprawdzić czy opis jest zerżnięty z naszej aukcji Narzędzia Allegro jest ŚLEPE.

polska6-pl
#12 Orędownik#

Proszę nie robić z nas głupków i zarazem z siebie.
Co to za słynne narzędzia allegro, które są ślepe jak kret.

Proszę nie robić spychologii, że to my mamy załatwić z tym "KOPIOWACZEM"

Bierzecie od NAS tysiące złotych miesięcznie, więc do roboty !

PRZYKŁAD :


OBCY OPIS
https://allegrolokalnie.pl/oferta/arkusz-5058-5059-100-lat-jagiellonii-bialystok

NASZ OPIS
https://allegro.pl/oferta/arkusz-5058-5059-100-lat-jagiellonii-bialystok-9329495737


Tekst jest skopiowany nawet z interpunkcją i błędem logicznym 🙂

NASZ Tekst umieszczony przez obcego sprzedawcę:

-------------------

Kupujesz jeden arkusz ozdobny 5-znaczkowy

autor projektu: Jarosław Ochendzan

liczba znaczków: 1

wartość: 3,30 zł

nakład: 90.000 sztuk (18.000 arkuszy)

technika druku: offset

format znaczka: 40,5 x 40,5 mm

papier: fluorescencyjny

arkusz sprzedażny ozdobny : 5 znaczków + 1 przywieszka (3x2 pola)

data obiegu: 30 maja 2020 roku


---------

nasz opis

Kupujesz jeden arkusz ozdobny 5-znaczkowy

"pominięte - wycięte przez KOPIOWACZA"

autor projektu: Jarosław Ochendzan

liczba znaczków: 1

wartość: 3,30 zł

nakład: 90.000 sztuk (18.000 arkuszy)

technika druku: offset

format znaczka: 40,5 x 40,5 mm

papier: fluorescencyjny

arkusz sprzedażny ozdobny : 5 znaczków + 1 przywieszka (3x2 pola)

data obiegu: 30 maja 2020 roku

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

konto zamknięte
Nie dotyczy

@polska6-pl Allegro Ci odpisze, że możesz im to ew. zgłosić i jeszcze wyrazić zgodę na przekazanie temu kto ukradł Twój opis, Twojego loginu. Bez sensu.

Ja np. jestem największym dystrybutorem filtrów do akwariów jednej z firm. Chyba rok temu, konkurencja ukradła mój opis. Na żywca kopiuj/wklej całą treść. Do tego stopnia, że napisali w swojej aukcji, że są ich dystrybutorem od 2012r (jak ja). O kradzieży miniaturek to już nawet nie ma co wspominać bo nie zliczyłbym tych przypadków. A z opisami jazda była chyba z 4-5 razy z tego co kojarzę. A niby miało być tak cudownie. Jakieś pseudo zabezpieczenia itp. Ściema i tyle.

Jak dla mnie, jeśli ktoś zostanie złapany na kradzieży opisu, tytułu (też wiele razy się z tym spotkałem) czy zdjęć, to Allegro w związku ze złamaniem prawa, powinno OD RAZU blokować konto takiego delikwenta.

oznacz moderatorów

Client:75623108
#8 Zapaleniec#

wy już płyniecie niema co / rozumiem za kradzież miniaturek ale za opis i tytuł już dajcie spokój 

oznacz moderatorów

polska6-pl
#12 Orędownik#

Pan z allegro ? 

U nas opisy kosztują niemałe pieniądze. Fotki jeszcze większe.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:75623108 Twoim zdaniem opis i tytuł to przesada? To ciekawe. Po tytule znajdujesz akurat aukcje, które Cię interesują. Im lepszy i bardziej trafny tym prędzej ktoś Cię znajdzie. Z kolei wiesz ile czasu zajmuje czasami dobry opis? Często trzeba coś dodatkowo mierzyć czy ważyć, albo opisać inne istotne rzeczy. Z tym czasami jest naprawdę bardzo dużo roboty. Później klient wymaga wielu informacji i aby uniknąć zbędnych pytań czy zwrotów, ja zawsze staram się robić jak najdokładniejsze opisy. Więc to moja ciężka praca i jeśli ktoś później robi sobie kopiuj/wklej to bezwzględnie Allegro powinno banować takich sprzedawców.

oznacz moderatorów