anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one box a terminowość

buttony-pl
#9 Pomysłodawca#

Witajcie!

Jak u was z terminowością Allegro One Box?  bo u mnie porażka paczki dostarczane po dwóch dniach...Jestem rozczarowana! Allegro wymusza na nas swój sposób dostawy a nie potrafi  na czas dostarczyć paczki! I nie mamy jeszcze okresu przedświątecznego...

Czy tylko u mnie taki problem?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

az1rael
#21 Demiurg#

Onebox i terminowość = oksymoron

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@buttony-pl  u mnie bez problemów , wyłączyłem ten badziew .

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria i znów tylko się będziesz gapić... Szczęściarz. My u nas jak na razie wyłączyliśmy przy tym czymś nadanie tego samego dnia. Nie mamy w załodze agenta Hunta na mission impossible.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@medalik_2009 i jak Wam wyświetla przewidywany .... bo jak to właczyłem bez granicznej to i tak wywalało ,, dostawa jutro ,,... obawiałem się ,że se palce o klawiaturtę połamę tak szybko wyłączałem .

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria dzisiaj toto wyłączyliśmy, jutro rano zerknę.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@medalik_2009 ja też na razie nie mam one cudów tym bardziej na święta będzie sajgon 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Juz niedlugo pomysly allegro na ekscytujace paczki swiateczne wysylka prezentow na swieta tylko oneboxem poczuj adrenaline przedswiatecznych zakupow

oznacz moderatorów

buttony-pl
#9 Pomysłodawca#

też myślałam wyłączyć tylko ten smart mnie trzyma... a że mieszkam na zadupiu to wielu możliwości nie ma albo dodatkowe koszty od przyjazdu kuriera po paczki... 

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

jest dokładnie tak jak Pani pisze - wymuszają, a nie są w stanie absolutnie temu podołać

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kroliczajamapl weno ... tu se wszyscy tykają , a tak nawiasem noszę spodnie , nie tylko dla ozdoby .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@buttony-pl allegro nic nie wymusza, smart nie jest obowiązkowy, jak coraz więcej sprzedawców zrezygnuje ze smarta allegro szybko się ogarnie, bo po drugiej stronie mają kupujących co nie będą mieli u kogo kupować 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów