anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - ile kosztuje podjazd kuriera po 1 szt. przesyłki.

zajcu
#7 Wielbiciel#

Allegro One Box - ile kosztuje podjazd kuriera po 1 szt. przesyłki, bo nie jest to wyszczególnione w opisie, nie pisze ani ze jest za darmo ani nie ma kwoty za podjazd.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

denim-outlet
#10 Popularyzator#

Były darmowe ale co chwila coś się zmienia więc może moderatorzy podadzą konkret  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jednorazowe podjazdy po przesyłki Allegro One Box i Allegro One Punkt również będą bezpłatne. Aby nadać przesyłki Allegro One Box lub Allegro One Punkt, możesz: dostarczyć je do punktu – automatu paczkowego One Box lub One Punktu. zamówić kuriera, aby odebrał przesyłki z adresu, który wskażesz. Nie zauważyłem żeby nastąpiły zmiany.

oznacz moderatorów

zajcu
#7 Wielbiciel#

Możesz mi gdzie jest taki opis, bo jakoś nie dotarłem do tego opisu. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
  1. Do czasu uruchomienia stałych podjazdów możesz:
    • bezpłatnie nadawać paczki w zielonych automatach paczkowych Allegro, Salonikach Kolportera lub punktach epaka.pl, Furgonetka, Auchan, Pakersi

      lub

    • zamawiać jednorazowe podjazdy kuriera.

Koszty jednorazowych podjazdów kuriera dodamy do rozliczeń z Allegro na twoim koncie w miesiącu następującym po miesiącu realizacji danej usługi.

oznacz moderatorów

zajcu
#7 Wielbiciel#

Nawet 1 szt. ??

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria wielkie dzięki za sygnał 🌹 Poprawimy ten artykuł, rzeczywiście może wprowadzić w błąd 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

denim-outlet
#10 Popularyzator#

jak wdać zapisy są nieprecyzyjne więc pewnie warto poczekać na oficjalne stanowisko allegro i odpowiedź od  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zajcuCześć 🙂 Jeśli zamówisz jednorazowy podjazd po przesyłki Allegro One Box oraz Allegro One Punkt przez narzędzie Wysyłam z Allegro, to jest to usługa darmowa. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

denim-outlet
#10 Popularyzator#

@ko_alka  napisał(a):

@zajcuCześć 🙂 Jeśli zamówisz jednorazowy podjazd po przesyłki Allegro One Box oraz Allegro One Punkt przez narzędzie Wysyłam z Allegro, to jest to usługa darmowa. 🙂 


Tak mi się wydawało Warto zaznaczyć czy to czasowa promocja.

Allegro lubi często zmieniać zasady gry 😉

oznacz moderatorów