anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro protect zamknięte konto bankowe

MAMY ROZWIĄZANIE!
agajaaga
#9 Pomysłodawca#

Mam problem ponad tydzień temu został mi przyznany zwrot z allegro protect, zakup był opłacony przez Allegro zapłać później, później opłacony z konta bankowego które już nie mam. Niestety nie mogę doczekać się odpowiedzi od allegro w tej sprawie, tzn co z moją kasa .

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Ale masz konto nowe, tu je uzupełnij tu: https://allegro.pl/lokalnie/c2c/payouts-settings

a we wniosku do AP wpisany był nr konta bankowego?

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@agajaaga poproszę o numer tego wniosku. Poproszę o szybkie rozpatrzenie sprawy. Najmocniej Cię przepraszam, że to tak długo trwa.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
agajaaga
#9 Pomysłodawca#

530960-1723380999 zostało mi przyznane tylko 70% wartości (resztę w razie naprawy jako zwrot kosztów), chociaż reklamowany towar jest u sprzedawcy i niestety ale nadaje się do naprawy. 

oznacz moderatorów
agajaaga
#9 Pomysłodawca#

530960-1723380999

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agajaaga poprosiłam o odpowiedź dla Ciebie w prowadzonej korespondencji e-mail. 
Poczekaj proszę na wiadomość od nas. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agajaaga dostałam już odpowiedź, że napisaliśmy do Ciebie w wiadomości e-mail 🙂

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
pecela
#17 Koryfeusz#

@agajaaga

Jak konto bankowe zostało definiowanie zamknięte, to bank zwróci przelew do nadawcy ze stosowną adnotacją. Jednakże jak konto jest w okresie wypowiedzenia, to niestety normalnie przyjmuje ono przelewy aż do ostatniego dnia wypowiedzena. Standardowo okres wypowiedzenia w bankach trawa 30 dni.

oznacz moderatorów
agajaaga
#9 Pomysłodawca#

Konto zostało zamknięte w styczniu więc już definitywnie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

U co dalej, nie ma kasy, nie ma towaru, a Allegro nic z tym nie robi, dlaczego?

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ech to nie tylko wina allegro. Zamykałam w życiu kilka kont, zawsze jest możliwość podania nowego konta do przesłania ewentualnych wpływów. Spytałam raz tu Pana w podobnej sytuacji czy podał? Odpowiedź "po co jak mi to nie potrzebne". No jak nie potrzebne to po co kasę ze zwrotu chciał. Taka to nasza mentalność, a przecież opcja nic nie kosztuje. Żeby nie było, że kogoś obrażam to przy pierwszych kontach też nie podawałam zanim zmądrzałam...

oznacz moderatorów