anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro smart

biurotomar
#8 Zapaleniec#

Witam.Dlaczego allegro wychodzi teraz tylko kupującym  "na przeciw"z allegro smart.Robi zawszewszystko dla kupujących aby mieli dobrze ,a my sprzedawcy zawsze zostawinie jesteśmy "sobie"

Dlaeczego allegro nie zrobi allegro smart dla wszystkich sprzedających pomijajac warunki do spełnienia w tej kwestii.

Może też zwiększylibyśmy sprzedaż.Warto się się zastanowić.

W obliczy epiedemii warto wszystkich traktować równo, zresztą to od nas sprzedawców zależą Wasze dochody

Mu płacimy za sprzedaż po kilka tysięcy złotych miesięcznie,warto by sprzedaż się zwiekszyła ,a nie zmniejszała.

Prosze o odpowiedź

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

Dobre posunięcie ze smartem dla kupujących, Ty też możesz je udostępnić bez większych problemów.

Dzięki kupującym ze smartem zwiększamy już widzę efekt .

Spełnij warunki to będzie smart jak reszta sprzedawców którzy go mają.

Dzięki smart dla kupujących rośnie sprzedaż 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SWAGSHOPONLINEPL
#9 Pomysłodawca#

@biurotomar  też jestem tego zdania, pisałem na Czacie do Allegro w tej sprawie co dokładnie opisujesz, sugestia została przekazana dalej, podbijaliśmy temat niejednokrotnie, ale niestety na tym się skończyło, Allegro póki co nic w tej kwestii nie robi. Ehhh, niestety, Kupujący zawsze będzie guru. 😞

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11, jemu chodzi o to, że smart jest dla kupujących zamiast być też dla sprzedających.

W sumie trafna uwaga, jeśli ktoś dużo sprzedaje, powinien mieć wysyłki za darmo, w ramach swojego smarta np. Jakby mi ktoś cos kupił i nie zapłacił za wysyłkę to bym mu nie wysłał 😄

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

"Dlaeczego allegro nie zrobi allegro smart dla wszystkich sprzedających"

Też możesz na koncie firmowym aktywować smarta na miesiąc za darmo.

Masz na myśli płacenie abonamentu za to żeby nie płacić prowizji od wysyłki? Skąd pewność że się to będzie bardziej opłacało firmom?

To ja poproszę abonament żeby nie płacić prowizji od sprzedaży 🤣

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@dawal50, .. jeśli ktoś dużo sprzedaje, powinien mieć wysyłki za darmo, w ramach swojego smarta 😄

oznacz moderatorów