anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro wczoraj 12.01.2021 nie wznawiało niesprzedanych aukcji

Nash2006
#8 Zapaleniec#

Zauważyłem, że allegro nie wznawiało wczoraj niesprzedanych przedmiotów, chociaż była zaznaczona opcja automatycznego wznowienia w przypadku braku oferty kupna. Nagle mam około 50 aukcji mniej czy ktoś miał ten sam problem?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

unilite
#7 Wielbiciel#

U mnie tez z 15,16,17 się niektóre nie wznowiły . Też obuwie . I teraz jest problem bo by trzeba sprawdzać po kolei która się wznowiła a która nie . Rozmowy z konsultantem trudne tak jak by temat był by obcy , żałuje że nie podesłałem linka do tego tematu ale jeszcze nie szukałem tego problemu tu .

oznacz moderatorów

the3shop
#7 Wielbiciel#

Z tego co udało mi się zauważyć od piątku-15 przy wystawianiu aukcji w niektórych kategoriach obuwia allegro wymaga kodu producenta. Albo coś im nie wyszło i wymaganie to dali również na aukcje aktywne albo serio wymagają we wszystkich ofertach kodu producenta i dlatego też aukcje się nie wznowiły. Fajnie gdyby ktoś z modów udzielił się w temacie, 1700 aukcji czeka na wystawienie i nie wiem czy mam siedzieć i dopisywać te kody czy czekać aż zostaną wznowione automatycznie. Każdy dzień bez niemal połowy aukcji to spora strata. @nat_not 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@unilite @the3shop Czy możecie podać przykłady ofert, których dotyczy ta sytuacja? Sprawdzimy to, ale potrzebujemy dokładniejszych informacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów