anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro złamanie prawa na niekorzyść sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem kto gdzie i kiedy zgłosił moje konto z w/w powodów mam tylko maila z 7 rano że takie coś miało miejsce. **piiip**a pomocy!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Próbujesz mi na siłę udowodnić że logowałem się z innej lokalizacji? Dowody w sądzie ciekawe ale na co konkretnie? Poproszę pilny kontakt z moderacją nie mam czasu na domyślanie się. Jedyne co to może zamówienie 8 paczek po terminie wracają do sprzedającego z powodu braku ich odbioru a na końcu taki wał że to jednak sprzedający zawalił bo wysłał nieopłacony jeszcze towar? Pretensje do siebie mogę załączyć swoje IP z lokalizacją skąd pisze

 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@az1rael pytanie jest inne - jakim prawem serwis zbiera tego typu dane o użytkownikach,

gdzie w regulaminie serwisu są zapisane takie działania, podobnie jak sposób agregacji i przetwarzania tych danych

tu allegro jedzie ostro po bandzie

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@RED tak jak mówiłem 1 pozew i nagle lawina i runie wszystko pół regulaminu się wykopyrtnie na pysk

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Łamie RODO/GDPR nic dziwnego.

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Proszę bez spekulacji bo się obrażę i przejdę na **piiip** lub **piiip** 😄

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:98631132 Tak z czystej ciekawości > kogo straszysz odejściem > nas którzy piszą tu na AG rozpatrując po prostu różne warianty sytuacji > czy Allegro, które ma to tam gdzie słońce nie dochodzi, i które się nie przestraszy Twojej rezygnacji > poczekaj na tą odpowiedź z DB i wtedy wróć do nas.

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Sprawa bez odzewu!

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

oeliks ebaiy

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Bezsensu niech sobie dadzą spokój.

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Weź przestań to nie mój przypadek opisujesz.

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Żadnego maila do tej pory nie otrzymałem.

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Sprawa jest dla mnie niejasna kupiłem kilka przedmiotów, większość z nich nie odebrałem i wróciły one do nadawców a jeden który odebrałem muszę opłacić za jakiś czas,pomijam już fakt że allegro nie chce wziąć pod uwagę faktu że niektóre przesyłki były w multiskrytkach,może to tu jest pies pogrzebany?

oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:98631132 Co jest dla Ciebie niejasne? Dla Ciebie to jest normalna sytuacja - kupowanie towaru i jego nieodbieranie? Bawi Ciebie to? Nie wiesz, że kupując towar zobowiązujesz się również do jego odebrania?

Robisz sobie jaja i narażasz zarówno sprzedawców jak i serwis na poważne straty, to DB wyciągnął konsekwencje.

Jak nie umiesz kupować, to po co ci konto w serwisie?

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów