anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zablokowało konto z powodu otwartej dyskusji z kupującym

ajlona12345
#7 Wielbiciel#

Allegro zablokowało konto z powodu otwartej dyskusji z kupującym. To jest jakaś masakr. Wysłałam dwie wiadomości,kupujący mnie olał i nie odpowiedział.A allegro blokuje i usuwa aukcje.Ciekawe czy odda pieniądze za promowanie?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli Allegro zamyka Ci aukcje, powinno zwrócić za promowanie proporcjonalnie do czasu, w którym aukcja była wyświetlana.

Lepiej załatw sprawę z kupującym tak, aby był zadowolony. W przeciwnym razie blokada może się przedłużać, a jeśli kupujący otrzyma rekompensatę z POK, Allegro będzie mogło wymagać od Ciebie zwrotu kosztów.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ajlona12345  sama dyskusja nie wpływa na jakość sprzedaży i pewnie nie była przyczyną blokady . moje podejrzenie padana czas odpowiedzi w dyskusji , ale dopytaj tu -https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ajlona12345 Konto, z którego piszesz, jest zablokowane w związku z niewyjaśnionymi sprawami na innym koncie, do którego również masz dostęp. Problem dotyczy rekompensat przyznanych klientom w ramach Programu Ochrony Kupujących. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów