anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zablokowało moje konto, co zrobić?

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Witam.Poniewaz Allegro chce bym zalogowala się na NIESWOJE konto (Co jest niemożliwoscią i chyba przestępstwem?  ) w celu wyjaśnienia spraw tej osoby ALBO bym założyła Allegro sprawę sądową w celu odblokowania mojego konta...PYTANIE : czy ktoś już był tu w takiej sytuacji i czy założył ktoś sprawę w tym temacie Allegro w sądzie?? 

oznacz moderatorów
99 ODPOWIEDZI 99

mdrogeria
#21 Demiurg#

SklepikMarysi CHCESZ WALCZYĆ Z WIATRAKAMI ? PRZECIEŻ KTOŚ Z RODZINY MOŻE CI UDOSTĘPNIĆ KONTO W CELU WYJAŚNIENIA SPRAWY .DOBRZE MUSIAŁAŚ NASKROBAĆ JAK ZABLOKOWALI CI MOŻLIWOŚĆ ZALOGOWANIA . ZACZEKAJ TROCHĘ POWINIEN SIĘ WLĄCZYĆ MODERATOR MOŻE POMÓDZ .

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

@mdrogeria "POMÓDZ"

Łojezu frown

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

glenmoranghie TAK ,CHCIAŁEM ZMIENIĆ , ALE KLIKNĄŁEM PUBLIKUJ I POSZŁO sealed

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria, bo maseczka ci oczka zasłoniła w tym momencie 😄

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

Chyba że to były te cienkie od negatywa 🙂 to by nie przesłoniły 🙂

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria  niczego nie naskrobalam.Powiazali moje konto z czyimś kto naskrobal.Poczytaj proszę opisywalam dlaczego.Jz muszę odpowiadać za czyjeś wybryki bo się u kogoś logowalam.Nie mam kontaktu z osoba która jest właścicielem konta o którym oni pisze.nie wiem gdzie przebywa i nie mam do niej tel.A podejrzewam że ona nawet nie będzie chciała wyjaśniać swoich spraw z allegro.A mi to kazą robić z konta tej osoby.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria  w ogóle dlaczego ktoś z rodziny miałby mi udostępniać konto? ?A udostępnianie konta to też łamanie regulaminu.o czym ty piszesz.Tu chodzi o konkretne konto które zostało powiązane z moim

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tRZEBA UWAŻAĆ GZIE SIĘ LOGUJESZ , A TERAZ PROBLEM WIELKI , ALE .... Z SZACUNKIEM NIE PISALAŚ WCZEŚNIE W CZYM RZECZ .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

COŻ SklepikMarysi W TAKIM RAZIE KOPIA I NA KOŃ !!!!sealed

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria pisałam w osobnym wątku.kilka razy.az moderator zabronił mi zakładać podobnych tematów.wiec pytam konkretnie już teraz kto się sądzil.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

To było z 5-6lat temu.nie wiedziałam że to tak działa.Nie wiedziałam też że na tym komputerze u rodziców będą różne osoby logować się na Allegro.ze coś ktoś nabroi.Nie jestem jasnowidzem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

TAK SIĘ KOŃCZY ZAPISYWANIE LOGINU I HASŁA .

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SklepikMarysi, to nie jest sprawa komputera i IP. Zakładam, że nie masz pojęcia jakie możliwości ma administrator portalu i jakie dane są dla niego dostępne. Jeżeli system powiązał te wszystkie konta z tobą, to zapewne miał rację. Możesz walczyć w sądzie, ale przegrasz. Jestem pewna, że Allegro wie co robi. I bynajmniej nie bronię Allegro, ale skoro narozrabiałaś to taki efekt. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To jest szantaż ze strony Allegro. Jeśli ktoś im nie zapłacił za usługi, a mają podejrzenie, że ten ktoś i Ty korzystaliście z tego samego komputera do obsługi swoich kont, blokują Tobie konto do czasu, aż ten ktoś zapłaci. Allegro uważa, że masz zmusić te osoby do uregulowania należności, w przeciwnym razie Twoje konto nie będzie odblokowane. W regulaminie jest wiele zapisów, które pozwalają im na nałożenie blokady praktycznie w każdej sytuacji. Jeśli już skarżyć Allegro to nie o blokadę konta, tylko o szantaż.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 @konto zamknięte podejrzewam że to jest konto mojej matki.sle ona już tam nie mieszka.Ani ja ani ojciec ani rodzina nie mamy z nią kontaktu.nie wiemy gdzie teraz mieszka.Poszla na lofry za jakims ogonem i już nie wróciła.Jesli ona ma dług w Allegro.to ja jej nie mam możliwości zmusić by uregulowala.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SklepikMarysi, od kilku dni opisujesz swój problem gdzie się da. Za każdym razem wersja jest trochę odmienna. Ostatnio czytałam, że to były konta twojego brata i jego kochanek innym razem miało być konto twojego ojca i jego kochanki. A jeszcze innym razem, że udostępniłaś bratu swoje konto bankowe, bo u siebie miał komornika. Nie ma takiej siły, żeby do konta Allegro podpiąć cudze konto bankowe. Aha i ostatnio to ojciec się wyprowadził do kochanki i nie miałaś z nim kontaktu. Już się gubię w tej historii.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

Mam wrażenie że to jest jakiś jeden wielki clickbait-owy Fake 🙂 ale fajnie się czyta te żale, rodzinne historie itd 🙂 taki Polsat na Allegro...

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@terazauto  Uważasz że to śmieszne?? KTOS MNIE WYKORZYSTAL.ja nie wiem o co chodzi. Ja potrzebuje swojego konta.to nie jest moje widzimisię.i to mnie nie bawi co allegro wyrabia.Dlaczego nie widzę że ja się dawno w tamtym miejscu na tamtym ip nie logowalam.Ze nie mam powiązań z kontami których osoby tam używały.JA WOGOLE NIE ROZUMIEM O CO CHODZI I DLACZEGO MAM ZA CZYJES WINY ODPOWIADAC SWOIM INTERESEM.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

Nie, to nie jest śmieszne. Problemy niczyje mnie nie bawią. Chodzi o styl w jakim to jest opisywane, pełen zbędnych szczegółów, faktów nie mających nic wspólnego ze sprawą o jaką się do se facto powinnaś zwrócić do Administratora poprzez stronę Allegro pomoc - powyjaśniać i albo w tę, albo we wtę. A tak ? komediodramat. Mnie nie mieści się w głowie takie rozpisywanie na forum o jakichś niestworzonych historiach rodzinnych. Tyle.  

oznacz moderatorów