anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alternatywa dla BaseLinker

Baltcom
#8 Zapaleniec#

Z wiadomych powodów rozważam zastąpienie BaseLinkera innym oprogramowaniem. Czy macie doświadczenia z innym rozwiązaniem i możecie coś polecić? 

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51

NELASTYL
#7 Wielbiciel#

No niestety BL jest na pozycji na jakiej obecnie jest Allegro. To jest najlepszy kombajn, z tego co szukałam to nie ma w połowie nawet tak rozbudowanego. Ale przęgięcie batona, żebym płaciła 30 koła za miesięcznie.

Serwerownia we Francji bodajże się sfajczyła i były przejściowe dośc spore problemy, ale wyciągnęli wnioski i dane są teraz idealnie zabezpieczone.

oznacz moderatorów

NELASTYL
#7 Wielbiciel#

Pracuje ktoś może na Xsale / Apilo?

oznacz moderatorów

przemekl
#2 Obserwator#

xSale ma wszystkie kluczowe integracje, a integracje z Allegro ma szerszą. Nie ma niektórych mniejszych, ale ma wszystkie kluczowe

xSale ma wbudowaną integracje z ERP więc nie jest potrzebny dodatkowy integrator, dzięki temu łączny koszt xSale jest niższy.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zorganizujemy indywidualną prezentację - zapraszamy https://xsale.ai

oznacz moderatorów

anitaw40
#10 Popularyzator#

Ile macie abonamentów MAX liczonych w tej chwili?

oznacz moderatorów

NELASTYL
#7 Wielbiciel#

Abonament (Indywidualny 6x BL MAX)

 

oznacz moderatorów

kantherinna
#7 Wielbiciel#

znalazłaś jakąś sensowną alternatywę dla BL?

oznacz moderatorów

T-I-C-O
#2 Obserwator#

My przeszliśmy na aplikację https://www.easyuploader.pl

Ma akurat wszystkie funkcje, których potrzebowaliśmy i jest śmieszne tania. Polecam przetestować.

oznacz moderatorów

Client:113788961
#2 Obserwator#

Cześć Nelastyle
xSale ma wszystkie kluczowe integracje, a integracje z Allegro ma szerszą. Nie ma niektórych mniejszych, ale ma wszystkie kluczowe

xSale ma wbudowaną integracje z ERP więc nie jest potrzebny dodatkowy integrator, dzięki temu łączny koszt xSale jest niższy.

 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Apilo, nie tak rozbudowany jak BL, ale cenowo był atrakcyjniejszy.

Ja osobiście szukałem najtańszych rozwiązań i wybrałem prestashop z którym połączyłem Allegro, erlliii, empiczek bez dodatkowych kosztów, oczywiście oprócz tych na utrzymanie serwera około 1000 zł. rocznie i jednorazowe opłaty około 2000 zl. za kilka wtyczek z licencją dożywotnią. Minusem tego, że musisz sam wszytko ogarnąć, ostatnio siedzę nad zadaniami cron i nie mogę przebrnąć. 

oznacz moderatorów

ag-party
#7 Wielbiciel#

Witam moduł do erliiiii jakiego twórcy jak można spytać ponieważ szukam .

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@ag-party @Ja erliii mam połączone bez modułu, na zasadzie API, to jest darmowa wersja dostępna w ustawieniach erliiii. Jest też płatna opcja chyba 350 zł. Link do niej też dostaniesz w ustawieniach integracji erlii

oznacz moderatorów

kantherinna
#7 Wielbiciel#

można by się z Toba jakoś skontaktować? chodzi mi o prestę

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Baltcom 

Apilo - Menedżer sprzedaży ostatnio się fajnie rozwija 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Originails
#7 Wielbiciel#

IdoSell

oznacz moderatorów

Mar_Design
#2 Obserwator#

Ja od siebie polecam Sellasist - idealna alternatywa dla baselinkera

oznacz moderatorów

Pecet-Pawel
#2 Obserwator#

Ja z pełną odpowiedzialnością polecam system IDEAerp. Funckjonalności o wiele szersze od BaseLinkera i cenowo po ostatnich zmianach też wychodzi korzystniej. Wcześniej był o wiele droższy. Teraz to się wyrównało na korzyść IDEAerp. 

oznacz moderatorów

Kurzyn01
#7 Wielbiciel#

Możesz zdradzić koszty (na stronie jest niewiele)

oznacz moderatorów

TopShop
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów

srebrna_mennica
#8 Zapaleniec#

A podpowiesz proszę, czy system IDEAerp daje  mozliwość tworzenia własnych akcji automatycznych w sposób podobny do Baselinkera? Nigdzie na ich stronie nie widzę nic na temat zdarzeń własnych / akcji automatycznych. 

oznacz moderatorów

anitaw40
#10 Popularyzator#

Sprzedawca twierdzi że tak, natomiast ja testując ten system tego nie znalazłam.

Dodatkowo dodam ze my mamy mało popularny ERP więc mamy jeszcze gorzej i koszty wzrastają.

Mamy niewiele czasu aby wyjść z Baselinkera ze względu na nowe koszty 😭

oznacz moderatorów