anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowane aukcje WOŚP

martinezowiec
#9 Pomysłodawca#

Nie pamiętam już jak to było w zeszłym roku, ale chyba jeszcze przychodziły maile przypominające o tym, że zbliża się koniec terminu dokonania płatności za wygraną aukcję. W tym roku nic nie przychodziło i (mimo że sam wysyłałem takie przypomnienia) mam wysyp aukcji WOŚP, które kończą się anulowaniem nieopłaconego zamówienia. Zwrócił się do mnie jeden z kupujących, że chciałby opłacić takie anulowane zamówienie. Czy jest to w ogóle możliwe? Można tę płatność jakoś przywrócić?

Mi też się zdarzyło przegapić płatność za jedną swoją wygraną aukcję WOŚP i też bym chciał przywrócić możliwość płatności za anulowane po 30 dniach zamówienie.

Pomocy!

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Takie zasady, 30 dni na zapłacenie to za mało? Zapytaj tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=68728668-bee9-4103-b576-ebda6ed292d0

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@martinezowiec bardzo mi przykro, ale nie ma technicznie możliwości, aby opłacić anulowane zamówienie. Sprzedający musieliby wystawić oferty ponownie, nie ma już ofert w ramach WOŚP, być może rozwiązaniem będzie dokonanie wpłaty jako darowizny po zakupie bezpośrednio na konto fundacji

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

martinezowiec
#9 Pomysłodawca#

Tak właśnie napisałem tej osobie, która wygrała, że musi zapłacić na konto fundacji.

W ramach przekazywania sugestii czy możesz przekazać żeby w przyszłym roku jednak wysyłało Allegro maile przypominające o mijającym terminie zapłaty za aukcję?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@martinezowiec jasne, dziękuję! Przekazałam Twoją sugestię 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów