anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie sprzedaży przez sprzedawcę

MAMY ROZWIĄZANIE!
DILIGENTIA
#8 Zapaleniec#

Witam, w dniu 7 czerwca zakupiłem po wyjątkowo atrakcyjnej cenie głośnik od sprzedawcy morele grupa, dziś rano dostałem zwrot pieniędzy na konto i maila poza allegro o treści,

Drogi Kliencie,

ups... coś się stało. Twoje zamówienie zostało anulowane. Powodów może być kilka. Nie mogliśmy go zrealizować/ nie zostało odebrane/ nie otrzymaliśmy zapłaty w określonym terminie lub po prostu, to Twoja decyzja.

 

A może doszło do jakiegoś błędu? Jeśli tak, napisz do nas - postaramy się wyjaśnić sytuację.

Czy w danej sytuacji mogę cokolwiek zrobić? 

Na Allegro status zakupu to zakup opłacony, nie mogę ani wezwać allegro do pomocy a od nich mam wiadomość że no sorry pomyłka, postaramy się więcej jej nie powielać, 

Co o tym myślicie 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
DILIGENTIA
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

w systemie składania zamówień pojawił się błąd, którego wynikiem było nieprawidłowe naliczanie ceny przy danym produkcie. Z uwagi na powstałą sytuację, złożone przez Pana zamówienie nie może zostać zrealizowane, zamówienie zostało anulowane i zwrot środków został zlecony w trybie pilnym.

 

Pragniemy przeprosić za problemy i zapewnić, że problem został już rozwiązany i dołożymy wszelkich starań aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.

 

To drugi mail od nich     

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Różnica w cenie była duża? Też mi się zdarzyło wystawić towar ze zbyt niską ceną, ale kładłem uszy po sobie i wysyłałem - dokładając do interesu. Różni sprzedający - różne spojrzenie na prowadzenie biznesu....

oznacz moderatorów
DILIGENTIA
#8 Zapaleniec#

Bardzo duża 55zl cena wartość rynkowa około 5000

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

W takim razie sprzedawca mógł rzeczywiście się 'przepalcować' i każdy sąd uzna to za pomyłkę... Odpuść temu sprzedającemu - każdy może się pomylić. Myślę, że to nie kolejny cwaniak, tylko ktoś na prawdę popełnił błąd. Tak się zdarza.

BTW: skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli on tego nie zrobił - powodów może być milion. Jestem pewien, że się dogadacie 🙂

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Zgodnie z prawem sprzedawca moze powolac sie na blad w cenie art o ewidentnej omylce i anulowac zamowienie nic z tym nie zrobisz sady w wyrokach uzasadniaja ze kupujacy poszukujac danej rzeczy jest wstanie stwierdzic czy towar cenowo znacznie odbiega od innych ofert u innych sprzedawcow

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Złe określenie, sprzedajacy nie może anulować zakupu, może zwrócić środki i powołać się na błąd cenowy, Allegro nie może nic z tym zrobić. Zostaje CI sąd jak chcesz walczyć, a od kogo ten zakup?

oznacz moderatorów
DILIGENTIA
#8 Zapaleniec#

Zakup od morele, wartość sprzętu 4800 ich cena 55 haha no nic mówi się trudno akurat miałem wczoraj urodziny i mi się uroilo że mi zrobią prezent hahahahahha

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🎂

oznacz moderatorów