anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowanie sprzedaży

tomek2082
#7 Wielbiciel#

dzień dobry, mam taki problem, na allegro jestem już od wielu lat ale sprzedaje bardzo rzadko, kilka dni temu wystawiłem płyte z grą, dzisiaj zadzwonił do mnie Pan który zauważył aktualną oferte na allegro lokalnie i spytał czy może do mnie podjechać bo jest niedaleko, bezpośrendio po rozliczeniu sie z nim  dostałem e mail że ktoś ją kupił przez kup teraz, nawet nie zdążyłem anulować oferty, co teraz powinienem zrobić i jak zwrócić pieniążki które dostałem przez payU i nie przelewałem ich jeszcze na swoje bezposrednie konto ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Pieniądze musisz wypłacić na swoje konto i zwrócić kupującemu zwykłym przelewem, przez Allegro się nie da. O zwrot naliczonej opłaty za transakcję możesz poprosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... jednak szansa na zwrot jest niewielka.

oznacz moderatorów

tomek2082
#7 Wielbiciel#

chętnie zapłacę te parę złotych prowizji, chodzi mi tylko o rozliczenie sie z kupującym, dziekuję za poradę

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tomek2082 musisz pamiętać , masz klienta poza allegro w pierwszej kolejności zamykaj ofertę , a potem ew. sprzedaj .

oznacz moderatorów

tomek2082
#7 Wielbiciel#

fakt, nauka na przyszłość, gra wisiała tydzień czasu a tu nagle dwie osoby w tej samej chwili ją zakupiły, klient który do mnie podjechał chiał ją odebrać osobiscie i mieć ją już dzisiaj a w ofercie którą zamiesciłem była tylko wysyłka, no nic będe mądrzejszy na przyszłość, pozdrawiam

oznacz moderatorów