anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

API allegro

ebuy24_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

W danej chwili występują problemy z allego API?

Powinniśmy mieć prawie 3000 ofert a mamy ok. 1600. Nasz programista twierdzi, że przechodzą limit czasu i nie może dodawać więcej ofert.

Czy wiecie może w czym leży problem?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ReSolid
#9 Pomysłodawca#

Widzę, że masz prawie 2000 ofert, może powoli spływają.

oznacz moderatorów

ebuy24_pl
#8 Zapaleniec#

Niestety, dalszym ciągu widzę 1600. 1.png

oznacz moderatorów

ReSolid
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam, rzeczywiście źle popatrzyłem. Z jakiego oprogramowania korzystasz?

oznacz moderatorów

ebuy24_pl
#8 Zapaleniec#

Jest to nasze firmowe oprogramowanie. Ciężko mi coś więcej powiedzieć, ponieważ nie korzystam z tego oprogamowania a, nasz informatyk jest w innym miejscu, mówi tylko po angielsku i to on dodaje naszę oferty na allegro. Jego wiadomośc wygląda w następujący sposób: Nie mogę dodać nowych ofert na allegro ze względu na "time out", po dodaniu nowej oferty i po dojściu do sekcji wgrywania obrazu wyskakuje błąd "time out". Kiedy sprawdzam adres URL obrazu jest on dostępny i jest w porządku. Problem może być tymczasowy lub mogę dodać opóźnienie w kodzie między ofertami - w tej chwili jest to 350 ms i mogę zwiększyć do 1000ms.
Informatyk myślał, że błąd może dotyczyć ofertami z dużą wagą zdjęć, ale jak dotąd problemu nie widział.

oznacz moderatorów

ebuy24_pl
#8 Zapaleniec#

Czy w sprawie coś już wiadomo?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ebuy24_pl Niestety nie, ale najmocniej Cię przepraszam, że musiałeś czekać na naszą odpowiedź. Poprosiłam już o nasz zespół odpowiedzialny za API o dokładne sprawdzenie tej sytuacji i jutro wrócę do Ciebie z odpowiedzią w tej kwestii. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ebuy24_pl Dostałam już potwierdzenie, że nasz zespół API sprawdził Twoje zgłoszenie, ale nie znaleźliśmy tutaj błędów po naszej stronie. Wiele zdjęć z tego serwera pobiera się poprawnie, natomiast zwłaszcza 2022-03-25 o godz. 13 było sporo błędów - wtedy pobieraliśmy sporo zdjęć z tego serwera, ale generalnie wygląda na to, jakby ten serwer słabo poradził sobie z takim ruchem. W tej sytuacji problem jest prawdopodobnie spowodowany przez Wasz serwer, więc tutaj trzeba szukać przyczyny i rozwiązania tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów