anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co oznacza ten mail

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dostałem maila o odłłączeniu produktu od katalogu. Produkt "Obiektyw Samyang DX" ID : 85733944-eda9-446b-a58f-075189397d7c. Nie mam oferty pod tą nazwą i nie bardzo wiem o co chodzi. Poprosił bym o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Cześć! 🙂 Wiadomość mejlową dostałeś na adres przypisany do konta, z którego teraz piszesz? Sprawdzę to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka Tak.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Dopytam o jeszcze jedną kwestię. Co Ci się pokazuje, kiedy klikniesz w przycisk z powiadomienia mejlowego? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka Nie ma żadnego przycisku potwierdzenia. Treść maila :

Tych produktów nie udało się pozytywnie zweryfikować:

  • Obiektyw Samyang DX

    ID: 85733944-eda9-446b-a58f-075189397d7c

    Powód:

    • Brak możliwości prawidłowej identyfikacji produktu - błędny EAN, który nie jest zarejestrowany na ten produkt. Sprawdź kod EAN na opakowaniu i podaj poprawny kod. Jeśli nie posiadasz kodu EAN, skontaktuj się z producentem/dystrybutorem/właścicielem marki handlowej. Jeśli jesteś producentem/dystrybutorem - pozyskaj EAN od GS1
    • Brak możliwości identyfikacji produktu - produkt nie ma uzupełnionych parametrów podstawowych: Kod producenta

Usunęliśmy te produkty z Katalogu Allegro oraz odłączyliśmy od nich Twoje oferty.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Przepraszam za czas oczekiwania - weryfikuję tę sprawę z zespołem zajmującym się produktyzacją. Treść wiadomości wskazuje na usunięcie produktu: "Obiektyw Samyang DX" z naszego Katalogu. Najprawdopodobniej miałeś powiązaną ofertę z tym produktem. 

Sprawdź proszę, czy możesz odnaleźć taką ofertę w zakładce Mój asortyment. Wybierz filtr "Oferty niepołączone z katalogiem".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka Dziękuję. 😍

oznacz moderatorów