anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Atrakcyjna pierwsza połowa miesiąca, po połowie ogromny spadek zamówień.

modeo-pl
#8 Zapaleniec#

Witajcie,
Chciałabym podpytać Was jakie macie doświadczenia i odczucia nt. jak w temacie.
Otóż dla przykładu 1 połowa tego miesiąca w naszym sklepie była naprawdę udana, natomiast po tym czasie jest hm, ujmijmy to znaczące pogorszenie sprzedaży.
Czy ktoś z Was ma podobne historie i może znalazł jakieś rozwiązanie? :)|
Dodam, że wszelkie akcje wspomagające sprzedaż jak reklama, wyróżnienia itd pozostają bez zmian takie same cały czas.
Zauważyłam, że od dłuższego czasu jest taka sinusoida...nie ma w miarę jednostajnej ilości sprzedaży tylko jak się Allegro spodoba...a naprawdę nie jestem w stanie uwierzyć, że przy tych samych parametrach nagle taka tendencja powtarza się co miesiąc z czystego przypadku (raz 1 połowa słaba a 2 fajna, drugiego - odwrotnie). 
Pozdrawiam serdecznie 🙂 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

modeo-pl to sprawa eci-peci , Twoje produkty nie należą do tych z pierwszej potrzeby , to normalne , przynajmiej u mnie  wygląda to podobnie .

oznacz moderatorów

modeo-pl
#8 Zapaleniec#

Dzięki za poprawę humoru w tym wszystkim 🙂 wychodzi na to, że jesteśmy w gronie "wybrańców". Szkoda bo to jest frustrujące. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

U mnie najlepsza sprzedaż jest zwykle po wypłacie wynagrodzeń u potencjalnych klientów .Zwykle świeży przypływ gotówki bardziej motywuje do zakupów.

oznacz moderatorów

modeo-pl
#8 Zapaleniec#

Tak, zdecydowanie też to zauważyłam, te daty mają moc 🙂 okolice 30 dnia msca i 10 robią robotę. 

oznacz moderatorów