anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne przedlużanie abonamentu?

stgm
#7 Wielbiciel#

Witam

Dzisiaj kończy nam się promocja Wróć i sprzedawaj bez opłatkoniec znizek.jpg

Od jutra ma wystartować część 2 tej promocji. I tu moje pytanie - wiem, że wszystkie wyróżnienia prowizje itd. są zmienione i przepadają, ale co z abonamentem? Abonament mam aktywowany do 28 stycznia (w ramach promocji). Teraz zostaną naliczone za niego opłaty. Czy jeżeli chcę z niego dalej korzystać (w ramach tej drugiej promocji) to czy najpierw muszę z niego zrezygnować, czy po włączeniu promocji znowu będzie (chyba do kwietnia) darmowy i bez naliczania opłat?

info o abonamencie.jpg

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stgm, jeśli 28 stycznia Twoja promocja będzie nadal aktywna, nie naliczymy Ci żadnych opłat.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

stgm
#7 Wielbiciel#

Dobrze.

Ale jeżeli w tej aktywności promocji jest przerwa? Tak samo jak w tym przypadku. Promocja kończy się o 24, Allegro włącza nową automatycznie, ale w regulaminie jest informacja:

"Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że Abonament – zgodnie z zasadami ogólnymi – nie wyłączy się automatycznie po upływie okresu Promocji. Abonament Profesjonalny odnawia się automatycznie po upływie 30 dni. W celu uniknięcia naliczenia opłaty bez zniżki za kolejny cykl rozliczeniowy Użytkownik powinien wyłączyć lub zmienić Abonament przed rozpoczęciem kolejnego cyklu rozliczeniowego, który będzie odpłatny na zasadach ogólnych zgodnie z Regulaminem Allegro."

Więc chyba muszę dezaktywować prawda?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stgm, zawsze jest jakaś przerwa między kolejnymi edycjami promocji. To nie ma znaczenia. Ważne, aby w dzień przed zakończeniem działania abonamentu promocja była już aktywna. 🙂 

Zapis z regulaminu odnosi się do sytuacji, w której w momencie zakończenia cyklu rozliczeniowego użytkownik nie ma aktywnej promocji na abonament. 

Reasumując - jeśli w momencie zakończenia cyklu rozliczeniowego, będziesz miał aktywną promocję, nie naliczymy Ci dodatkowych kosztów. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów