anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

awaria inpost?

kashmir22
#9 Pomysłodawca#

hej czy tylko mi nie działa manager inpost? Nie można się zalogować 😞 próbowałam czyścić cookies i przeglądarkę zmieniłam i... nic 😞

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mbutpl
#10 Popularyzator#

Dzień dobry

Coś mieli strasznie - mi się udało zalogować, ale zakładka import allegro nie wchodzi

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kashmir22 potwierdzam mi też mieli nie ładuje strony 😞 ale oni w miarę sprawnie usuwają awarię pewnie niedługo ruszy 🙂

Wczoraj mieli jakieś prace serwisowe 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kashmir22
#9 Pomysłodawca#

mam nadzieję bo paczki się same nie nadadzą 😉

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

Mi też nie działa, od godziny się klamkuję. Fajnie by było, żeby zadziałało do 10:00 😄

_______
Kamila
oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

już ruszyło 🙂

 

oznacz moderatorów

kashmir22
#9 Pomysłodawca#

muli muli ale paczki udało się wygenerować

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kashmir22 już działa poprawnie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

strona działa ale doładowania już nie - doładowałam dwukrotnie konto i nadal pokazuje zero zlotych - i stoję ... 😞

oznacz moderatorów

limonkamix
#8 Zapaleniec#

Też tak mam.

oznacz moderatorów

Bioires-Polska
#9 Pomysłodawca#

U mnie nadal nie działa. Próbuję stworzyć paczki poprzez PP2, a ciągle wywala błąd spowodowany serwerem Inpost... listy nie wychodzą, punkty za trafność lecą z winy partnera portalu Allegro...

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

przed chwilą kurier odebrał od nas paczki które udało się stworzyć z rana
im tablety też rano nie działały - im funkcjonalność wróciła do normy a nam jeszcze nie 😞

oznacz moderatorów

coolanko
#7 Wielbiciel#

Radzę sprawdzić płatności ponieważ w dniu dzisiejszym paczki ze smarta były liczone za normalną kwotę 8,99

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Ja w sobotę zrobiłem przelew na managera 200zł  i do tej pory nic mi nie wpłynęło na konto.Wisi tylko 1.87zł.Jestem z paczkami w odbycie z całego weekendu.

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

Witam! @InPost czy znów macie awarię? Nie działa zdalne otwieranie skrytek. Nie działa główna strona Menedżera paczek InPost, do zamówień nie podpina się numer przesyłki, nie przychodzą maile że paczka umieszczona w paczkomacie! Czy można o tym informować ludzi??? Czy problem będzie naprawiony i czy paczki umieszczone w paczkomacie o godzinie 13 wyjdą dziś do sortowni?

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Drodzy Klienci,
uprzejmie informujemy, że obecnie nasze systemy zostały przywrócone do działania.
W tej chwili pracujemy nad usuwaniem skutków awarii. Mogą występować jeszcze m.in. problemy z aktualnymi statusami przesyłek i opóźnienia statusów w aplikacji InPost Mobile. Część odbiorców może jeszcze nie mieć dostępnych kodów odbiorów.
Ponadto informujemy, że czas odbioru wszystkich paczek, które aktualnie znajdują się jeszcze w Paczkomatach, zostanie przedłużony o 48h.
Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zespół InPost

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ czy to nie jest watek w którym POWINIEN wypowiedzieć się @InPost ? Dać znać zaraz jak awaria się zaczęła? Chyba że na święta bot wyłączony?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów