anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Awaria ofert wielowariantowych całej funkcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
CiekawySklepPL
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie

Mam problem z ofertami wielowariantowymi nie widzę ich jako dodanych. Nie mogę ich odszukać żeby dodać nowe oferty do istniejącej oferty wielowariantowej w której jest oferta 15335389927

 

ta oferta pomimo połączenia już zestaw od strony sklepu jest widoczna prawidłowa jest połączona w wielowariant ale nie mam możliwości jej edycji tego połączenia - jakby się ukryło - a oferty już połączone w wielowariantowe dalej wyświetlają się jako gotowe do połączenia

 

taka sama sytuacja z tym wielowariantem zawierającym tą ofertę 15335922174

dopiero dzisiaj napotkałem na taką awarię dlatego przestałem dodawać nowe wielowarianty bo się ukrywają a produkty dalej są dostępne do dodawania

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
CiekawySklepPL
#7 Wielbiciel#

załączam zdjęcie awarii brak możliwości odszukania wielowariantu w panelu pomimo utworzenia jest niewidoczny

i dalej jest dostępny do tworzenia nowych wielowariantów nie ukryły się jak zawsze automatycznie po połączeniu awaria.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CiekawySklepPL prześlij proszę nagranie ekranu z zakładki Wielowariantowość na adres spolecznosc@allegro.pl  z widocznym pełnym ekranem, na którym opisywany problem będzie widoczny. 
W ofertach dostępne są warianty ofertowe, więc powinieneś zarządzać nimi z poziomu tej zakładki. Nagranie będzie konieczne do weryfikacji problemu z Działem technicznym.
W wiadomoście, podaj proszę link do tego wątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
CiekawySklepPL
#7 Wielbiciel#

Jest Pani ultra szybka 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CiekawySklepPL dziękuję za e-mail! Rzeczywiście mieliśmy problemy techniczne z tą zakładką, ale otrzymałam informację, że nie powinien już występować. 
Sprawdź proszę i daj znać, czy już wszystko działa jak powinno.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
CiekawySklepPL
#7 Wielbiciel#

dziękuję za pomoc i szybkie rozwiązanie sytuacji 🙂 potwierdzam z mojej strony wszystko ładnie już działa Pozdrawiam Radek

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CiekawySklepPL super! Dziękuję za potwierdzenie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów