anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Awaria paczkomatu nadawczego

onvolt_biuro
#8 Zapaleniec#

Wg informacji nadaję paczkę w ciągu 24h, nadałam paczki w paczkomacie w sobotę. Dzisiaj sprawdzając statusy i zmieniając na odebrane etc, zauważyłam, że paczki z soboty wciąż są w paczkomacie jako "nadane w paczkomacie" a w allegro jako "oczekujące na nadanie". Skontaktowałam się z inpostem i okazuje się, że ten konkretny paczkomat w którym nadałam dwie nieszczęsne paczki jest uszkodzony i nie ma z nim łączności, planują usunąć awarię do końca tygodnia. W jaki sposób  będzie liczona moja ocena sprzedawcy? Gdzie mogę zgłosić iż paczki są nadane, ale wina leży po stronie kuriera? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@onvolt_biuro Jeśli masz potwierdzenie tych informacji od przewoźnika, w takiej sytuacji możemy wykluczyć te zamówienia z Twoich statystyk, ale będziemy potrzebowali zgłoszenia od Ciebie w tej sprawie. Dlatego napisz proszę do nas wiadomość na adres spolecznosc@allegro.pl i dołącz zrzut informacji od Inpostu o awarii urządzenia oraz podaj numery zamówień, o które chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@onvolt_biuro Potwierdzam, że dostałyśmy Twoją wiadomość 🙂 Zgłosiłam już te zamówienia, zostaną automatycznie wykluczone po północy 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów