anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BŁĄD "Brak numeru ulicy w danych adresowych" wysyłka inpost, zamówienie przesyłki

TKSG
#1 Nowicjusz#

Po wyborze wysyłki inpost - uzupełnione automatycznie przez allegro wyskakuje "Brak numeru ulicy w danych adresowych" zadna opcja nie dziala paczkopunkt czy podjazd kuriera. Powtarza sie komunikat i nie można zamówić przesyłki.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

TKSG
#1 Nowicjusz#

W takim przypadku należy sprawdzić ilość znaków przy nazwie ulicy (skrócić do wymaganej ilości 35 znaków). Jak komuś pomogłem to proszę uprzejmie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dziękujemy, Sobie także pomogłeś?😆

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

hehehe...

Niby śmieszne, ale sam miałem na początku problemy z adresowaniem przesyłek przez Allegro.

Za długa nazwa, nazwa ulicy połączona z nr budynku bez spacji itp.

Ale po kilku poprawkach już wiem o co chodzi. Każdy musi do tego dojść.

oznacz moderatorów

Maxis24pl
#1 Nowicjusz#

Mi pomogło w nadaniu ,  często osoby zamawiające  z małej miejscowości t.j  wieś , allegro automatycznie  dopisuje do ulicy  drugi raz miejscowość i tworzy się problem , trzeba tylko skrócić do właściwej nazwy 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

To nie Allegro dopisuje, tylko kupujący nie umieją podać poprawnie adresu. 

I teraz kiedyś jak ktoś mieszkał na wsi, to adres podawał w ten sposób:

Imię i nazwisko

Nazwa wsi, ulica i nr domu

Kod pocztowy i nazwa miejscowości w której jest placówka pocztowa ze służbą doręczeń. Jak nie ma ulic, to podaje tylko nazwę wsi i nr domu 

Natomiast od 2002 roku adres podaje w ten sposób

Imię i nazwisko 

Ulicą i nr domu (jak nie ma ulic to nazwa miejscowości i nr domu). 

Kod pocztowy i nazwa miejscowości docelowej. 

I teraz pomimo tego, że minęło już przeszło 22 lata od zmiany sposobu adresowania, to ludzie nadal podają adres w starym zapisie. 

oznacz moderatorów

moonshiners_pl
#1 Nowicjusz#

Jeżeli między nazwą ulicy a numerem nie ma spacji też może pojawić się powyższy błąd.

oznacz moderatorów