anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BŁĄD W NADANIU PRZESYŁKI DPD

Interlis
#1 Nowicjusz#

NIE MOŻEMY WYGENEROWĆ PRZESYŁKI KURIER DPD

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Interlis Cześć, w takich przypadkach pamiętajcie proszę o tym, że musicie podawać nam szczegóły. Inaczej nie jesteśmy w stanie zweryfikować sprawy. Dlatego proszę o informację: jakiego zamówienia dotyczy ten problem, czy nadajecie przez WzA, czy pojawia się jakiś komunikat? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

abakus1421
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry dziś u mnie też pojawił się problem z wygenerowaniem etykiety do przesyłki Allegro kurier DPD. Korzystam z nadaj przesyłkę przez Allegro. Przy próbie zapisania wyskakuje komunikat  

Błąd przetwarzania

Pole nie może być puste

Wszystkie pola są wypełnione, nie robię tego pierwszy raz, więc podejrzewam, że to jakiś błąd systemowy 

Podaje nr zamówienia 401dca40-d1ea-11ed-a2ae-b1802770a906

Prosze o pomoc

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@abakus1421 Sprawdź proszę, czy w danych kupującego (imię, nazwisko, adres) są odstępy. Jeśli nie, to dodaj spacje ręcznie. Może być również tak, że brakuje jakiegoś odstępu np. w adresie (ulica Poznańska12/34 zamiast Poznańska 12/34). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

abakus1421
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję bardzo, nie zauważyłam braku odstępu między ulicą i nr domu. 

Uważam, że komunikat powinien być bardziej czytelny, brak w nim informacji jakie pole nie może być puste.

Pozdrawiam

abakus1421

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

ten sam problem mam często klient ma prawo wpisać biedne dane dostawy zamówienie przechodzi dalej a u mnie blokuje nadanie listu z powodu błędnych danych i nakazuje wpisać prawidłowe trwa do od powstania smarta  .Problem zgłaszałem czemu to nie jest blokowane przy kliencie ? 

oznacz moderatorów