anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędna etykieta od allegro

aniolek313
#7 Wielbiciel#
  • Wygenerowałam etykietę z allegro inpost i okazało się, że paczkomat nadawczy jest jednocześnie odbiorczym. Dane "pisane" zgadzały się, więc błąd musiał być w kodzie. 
  • Odbiorę paczkę (kod wyśle mi kupujący, bo dostał 2h po wysłaniu) i co dalej? Kto zwróci koszt wysyłki? Mam teraz nadać etykietę na swój koszt? 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aniolek313 Cześć. Potrzebuję więcej szczegółów w tej sprawie. Gdzie generowałaś etykietę? Jeśli w Managerze Paczek InPost, to napisz/zadzwoń tutaj: https://inpost.pl/kontakt 

Jeśli sprawa dotyczy etykiety na wygenerowanej na Allegro Lokalnie, to podaj mi proszę numer zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

aniolek313
#7 Wielbiciel#

Etykieta była generowana na stronie inpost, poprzez zakładkę import allegro. Do inpostu dzwoniłam zanim napisałam tutaj i tam kazali kontaktować się z allegro.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aniolek313 InPost potwierdził błąd w Managerze, który sprawił, że paczkomat nadawczy stał się jednocześnie paczkomatem odbiorczym?

Po opłaceniu, a tym bardziej po wysłaniu paczki nie ma możliwości wprowadzenia zmian w etykiecie. Jedynym rozwiązaniem jest wysłanie paczki na swój koszt. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

aniolek313
#7 Wielbiciel#

W inpoście stwierdzili, że to nie ich wina i trzeba to załatwić tutaj. Etykieta z allegro jest gotowa, na stronie inpost pobieram tylko dane, opłacam i drukuję, oprócz rozmiaru przesyłki niczego nie zmieniam. Nie wiem z czego wynikł błąd, szkoda że to ja muszę ponieść dodatkowe koszty.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aniolek313 Zweryfikuję to, prześlij mi proszę numer tego zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

aniolek313
#7 Wielbiciel#

680ede61-77df-11ec-92bf-7b44872e2843

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aniolek313 nadając paczki w Managerze Przesyłek dane kupującego zaciągają się automatycznie z Allegro. Sprawdziłam zamówienie i widzę, że Paczkomat wybrany przez kupującego to TRA04M.

Jeśli w trakcie nadawania przesyłki do Managera zaciągnął się Paczkomat nadawczy, to potrzebuję zrzutu ekranu, który to zobrazuje - jeśli rzeczywiście miał miejsce błąd techniczny. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

aniolek313
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220119-162611_Chrome.jpg

 Czy to o to chodzi?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aniolek313 dziękuję! Konsultuję to, dam znać gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@aniolek313 a sprawdziłeś czy przypadkiem tak nie ma być? Może odbiorca to twój "sąsiad" i korzysta z tego samego paczkomatu?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

aniolek313
#7 Wielbiciel#

Odbiorca zadzwonił, jak dostał wiadomość, że paczka czeka na odbiór, tylko nie w tym paczkomacie, który wybrał. Wtedy też sprawdziłam dane 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podaj nr. moderator sprawdzi.

oznacz moderatorów