anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne naliczanie prowizji od sprzedaży oraz podawanie klientom kosztów dostaw niezgodnych z cenniki

docentass
#7 Wielbiciel#

Witam,

Jak to możliwe że prowizja od sprzedaży tego samego przedmiotu z tej samej aukcji nr 9200809794 raz wynosi 14,44 a raz 14,71?

Czemu klientowi została podana cena dostawy 8,00 zamiast 10,95? Data sprzedaży:2 cze 2020, 09:24 m.in. nr oferty: 8739913935. Proszę oddać mi różnicę bo wysłałem do klienta przesyłkę i zapłaciłem za nią tak jak wszyscy 10,95 zgodnie z tym co podane w opisie aukcji.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Różnica w wysokości prowizji uzależniona jest od wyboru formy dostawy, od wczoraj do prowizji od sprzedaży wlicza się również koszt przesyłki. Rabat transakcyjny udzielasz klientowi, który skorzystał z opcji Smart.

oznacz moderatorów

PomocnaMyszka
#3 Debiutant#

Sprzedałem dwa przedmioty oddzielnie.

W pierwszym jest sprzedaż z przesyłką pocztą polską listem za 4,40zł.

W drugim sama sprzedaż, tego samego przedmiotu, ale paczkomatem za 8,99zł.

W pierwszym prowizja wyniosła około 80 gr.

W drugim ponad 1,20zł.

Dlaczego w pierwszym przypadku jest niższa prowizja a w drugim przypadku GDZIE nie mogę zmienić ceny za przesyłkę paczkomatem na wyższą bo jest blokada do 8,99zł, ponoszę większe koszty prowizji?

Dlaczego mam ponosić koszty za coś, gdzie oprócz tego, że muszę spakować przedmiot (materiały, kleje, papier) i jeszcze dostarczyć do paczkomatu dosłownie za 0zł (tak było do tej pory), a teraz muszę ponosić koszty z tego tytułu.

Zajmie się wami UOKiK to się odechce

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@PomocnaMyszka  witaj w świecie allegro, gdzie liczy się tylko prowizja od sprzedającego

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów