anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędnie wyświetlana wielowariantowość

szortbhp
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Proszę o informację dlaczego oferty wielowariantowe wyświetlają się niepoprawnie tj. mimo, że w ustawieniach są połączone ze sobą wszystkie warianty kolorystyczne i rozmiarowe wyświetlają się nie wszystkie? Przykłady w linkach poniżej.

 

https://allegro.pl/oferta/urgent-101-sb-trzewiki-buty-robocze-ochronne-r-42-13122341626?context=a2a9...

 

https://allegro.pl/oferta/cxs-naos-elastyczne-spodnie-robocze-ochronne-r-54-13438457902

 

https://allegro.pl/oferta/cxs-stretch-niezniszczalne-spodnie-robocze-roz-54-11686339685?context=389f...

 

Jest to kompletnie nieczytelne dla kupującego.

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Od jakiegoś czasu tak się dzieje.Allegro wie i nic nie robi.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szortbhp potrzebowałabym jeszcze numery ofert, które powinny się tam wyświetlać, a się nie wyświetlają. Najprawdopodobniej chodzi o główne zdjęcie w produkcie, aby produkty były połączone miniatura w produkcie musi być zrobiona z tej samej perspektywy, w takiej sytuacji rozwiązaniem jest zgłoszenie błędu w produkcie i poprawa miniaturek, aby w każdym produkcie były z tej samej perspektywy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

szortbhp
#8 Zapaleniec#

Zdjęcia są z tej samej perspektywy i oferty były połączone właściwie, problem występuje od około tygodnia więc nie może to być kwestia głównego zdjęcia.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szortbhp a możesz podesłać numeru ofert, które się odłączyły? Sprawdzę to. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

@la_nika ,w tej chwili,na pierwszej stronie mamy pięć wątków związanych z wielowariantowością,wczoraj było podobnie,a za parę dni na pierwszej stronie będą same tematy na ten temat,a Ty pytasz o nr ofert źle połączonych? Poważnie?

Życzę sukcesu w ręcznym poprawianiu tysięcy aukcji dziennie

oznacz moderatorów

szortbhp
#8 Zapaleniec#

Przykładowo

Oferta nr 13511505845 wyświetla się bez rozmiarów 50 oraz 60 nie wspominając o kilkunastu wersjach kolorystycznych i rodzajach spodni mimo iż w ustawieniach wielowariantowości są wszystkie połączone. Z kolei brakujące rozmiar 50 oraz 60 są połączone ze sobą osobno od pozostałych, nr oferty 10048143604.

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Witaj w klubie! U mnie też w zakresie od 46 do 64 Allegro wybrało sobie 2 rozmiary, które postanowiło osobno połączyć jako ofertę wielowariantową a pozostałe jako inną ofertę.

I nie ważne, że ręcznie łączę wszystkie (pokazują się w wariancie) bo potem i tak nie ma dwóch rozmiarów.

W innym przypadku nie ma jednej wersji kolorystycznej - wcięło ją ( w wariancie jest dodana) w ofercie.

WTF?

oznacz moderatorów

szortbhp
#8 Zapaleniec#

Udało się coś ustalić? Kupujący już zgłaszają mi, że chcą zakupić kilka rozmiarów z danego produktu i nie widzą części rozmiarów przez co nie składają zamówienia…

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szortbhp Zgłosiłam prośbę o połączenie tych grup produktowych. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szortbhp
#8 Zapaleniec#

Tak tylko informacyjnie, wszystko porozjeżdżało się jeszcze bardziej - nie wiem, czy są jeszcze produkty właściwie połączone... Ręczne rozłączanie i ponowne łączenie nic nie daje, wszystko wraca do bałaganu jaki był.

 

Słabo to wygląda, pewnie testujecie znowu jakieś "innowacje"...

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szortbhp Popraw proszę markę w jednym z produktów (w jednym z produktów masz markę "CXS", a w drugim "Canis", dlatego nie łączą się one w jeden wielowariant). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szortbhp
#8 Zapaleniec#

Wszystkie rozmiary są oznaczone jako marka CXS, podaj proszę link gdzie widzisz markę Canis.

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Od kilki dni pełno osób tutaj zgłasza problemy z wielowariantami a wy nic z tym nie robicie! Tylko numery ofert chcecie i milczycie. 

 

Sam mam ten problem , 16 różnych wersji kolorystycznych miałem a wyświetlają się tylko 3 albo tylko jeden! 

oznacz moderatorów

GaceKx
#9 Pomysłodawca#

U nas tak samo. Oferty wielowariantowe zostały rozwalone.

oznacz moderatorów