anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy w liczniku sprzedanych sztuk?

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Już były problemy z tą aukcją wieloprzedmiotową, dziś wyświetla błędnie ilość sprzedanych szt. real - 6/ licznik pokazuje 4. Pozostało 4 z początkowych 10.

 

Image6.jpgImage3.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller Cześć. 🙂 Czy możesz mi wskazać, gdzie widzisz informację, że zostały sprzedane 4 sztuki towaru? 

W ofercie wyświetla się informacja "z 4 sztuk" ponieważ jeśli wystawiłeś 10 taśm i sprzedało się 6, to zostały właśnie 4 sztuki w ofercie. 

Doprecyzuj proszę, co dokładnie masz na myśli 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Cześć. 🤔 Po co pisać, żeby coś napisać? Bo zaliczą Ci odpowiedź w statystykach a w korpo statystyki to najważniejsza rzecz do wypłaty. To wiem, ale masz przecież na screenach nr aukcji, wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę. Do tego w aukcji i na screenie jest widoczna informacja o tym, że kupiły 2 osoby, w na kolejnym widać w zamówieniach, że w ostatnim czasie dokonano zakupu 4-krotnie z czego 1 osoba kupiła 2x w odstępie kilkunastu dni, a 2 os. kupiły po 2 sztuki, co daje 3 OSOBY  KUPUJĄCE. Te wasze liczniki są zryte i to wiadomo nie od dziś.  Ale trzeba bronić korpo do upadłego. Przecież napisałem, że ilość pozostałych szt. się zgadza ze stanem. Nie zgadza się ILOŚĆ OSÓB KUPUJĄCYCH. Coś jeszcze mam doprecyzować? W listingu aukcja ma 4 szt sprzedane i pozostały cztery a to już nie równa się 10 - taka to matematyka Allegro.

A polityka Allegro (z reklamy: "serwis który chce stać się największym w Europie"🤣) jest taka, że zamiast wyciągać wnioski ze zgłoszeń i naprawiać błędy - trzeba próbować zrobić głupka ze zgłaszającego, bo do błędów nie można się przyznać za żadną cenę.🤑

Marek

Image2.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller Marku, te uszczypliwości są niepotrzebne.

ko_alka_0-1706088279453.jpeg

W statystykach widzisz dane z ostatnich 30 dni. W ostatnich 30 dniach sprzedały się 4 sztuki w 3 zamówieniach z 2 kont.

Co próbuję Ci wyjaśnić? Tu nie ma żadnego błędu. 

Sprzedaż z 24 grudnia już nie liczy się do tych statystyk, bo 30. dzień minął wczoraj. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

No więc liczniki są wadliwe, bo nie pokazują rzeczywistych danych tylko jakiś wycinek. Podobnie jest ze statystykami odwiedzin, zamiast rosnąć, po czasie maleją liczby wyświetleń nawet do 0 po dłuższym okresie. To jest złe, nie daje rzeczywistego obrazu. Podobnie jak ten wynik  sprzedanych szt. To jest nieprawdziwa informacja, która działa na niekorzyść sprzedającego. Bo za miesiąc wyświetli się, że nikt nie kupił? Bez złośliwości, to są fakty. 

Marek

Sprzedawca

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller Marku, zawsze pokazujemy dane z ostatnich 30 dni, nie jest to żadna nowość i nie planujemy tego zmieniać w najbliższym czasie. 

Jeśli zależy Ci na danych sprzedażowych z innych zakresów czasowych, to pozostaje Ci skorzystać z Allegro Analytics w ramach abonamentu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Boże, ile trzeba mieć lat żeby pisać "zawsze" o czymś co zostało wprowadzone kilka lat temu 🤔

Właśnie doczytałem, że to zmiana sprzed ok. 2019, czyli ukrycie rzeczywistych statystyk,

aby płacić za dostęp do nich dodatkowo. Brrrr. aaawo.

Marek

oznacz moderatorów