anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

baselinker zmienił mi ceny na 10 x tańsze

MAMY ROZWIĄZANIE!
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

co jest oczywistym błedem, dopiero co zacząłem używac tego programu aukcje edytowałem ręcznie i ceny były poprawne  ale nast dnia wszystkie zostały podzielone przez 10 przez nieumiejętnie ustawiony przez mnie przelicznik i automatynie zmniejszone, niestety w sobotę nie miałem dostępu do komputera i ludzie nakupili mnóstwo towaru, co z tym zrobić ?

jak mnie podadzą do sądu to przegrają bo to jest wykorzystanie oczywistej pomyłki, pewnie nałapię negatywów ale jak to rozwiązać "hurtowo" ?  może Allegro ma jakieś procedury w takich przypadkach ?

  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
az1rael
#21 Demiurg#

nie ma panie piszesz pisemko wstawiasz dane produktu i anulujesz zamówienia albo zbankrutujesz

 

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

niby jak mogę anulować zamówienia ? nie ma takiej opcji nawet w przypadku "płatność rozpoczęta"  i nawet nie mam jak zbankrutować bo nie mam tyle kasy żeby sprzedawać telewizory LCD po 43 złote, wystawiałem aukcje prze BL tylko na najdroższe produkty których nie mam na stanie z dostawą za kilka dni  

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

nie anulujesz tylko zwracasz przez allegro i tyle a straszeniem sądem się nie martw nie wygrają choćby się zes.ali

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

ha ha ha 

bo ustawiłeś 0,1 zamiast 1,1 jeśli ceny miały być wyższe o 10%.

teraz to zwracasz kasę, piszesz każdemu klientowi odstąpienie od umowy ze względu na rażący błąd cenowy.

otwierasz nowe konto, bo tu będziesz się zapewne babrał z negatywami

między innymi baselinkierem, łatwo skopiujesz aukcje z jednego na drugie. 

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

tak chyba własnie zrobię, nie mam innego wyjścia, porządny człowiek zrozumie a chytry będzie straszył sądem

oznacz moderatorów