anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

białe tło na miniaturach

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

Bardzo irytuje mnie regulamin allegro dotyczący miniaturek , a konkretnie to że jedni mogą wystawiać z miniaturkami na kolorowym tle inni nie mogą, rozumiem że allegro może dać czas sprzedającemu na zmianę, ale zgłaszane aukcję we wrześniu dalej są wystawiane nieregulaminowo i allegro nic z tym nie robi, użytkownik firma rzeczy nowe. Czyli jedni nie mogą (dawno temu miałam usunięte aukcje  kilka miesięcy po wprowadzeniu zmian) a inni mogą robić co chcą.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

pinsplash
#21 Demiurg#

@-orbitkownia- Możesz nie dublować wątków?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

a gdzie niby dublowałam

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

Dwa wątki o miniaturach "pod rząd"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

dwa różne wątki jeden o łamaniu regulaminu 

 

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@-orbitkownia- 

To pomyśl dwa razy i napisz w jednym bo bałagan robisz.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A ja dodam, ze wnerwiają mnie miniaturki, z róznymi paniami i panami trzymającymi sprzedawany produkt w ręku.

Ma być miniaturka produktu a nie uśmiechnięta panienka podpierająca butelkę z suplementem. Niestety allegro nie reaguje na zgłoszenia o niewłaściwej miniaturce.

Allegro be.

oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

bo jedni mogą inni nie

 

oznacz moderatorów

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Ja nie wiem, ale od jakiegoś czasu nie patrzę na innych - tylko staram się dostosowywać moje aukcje pod OKO Klienta - bo to to oko kupuje. Od samego początku wszystkie moje miniatury są zgodne z regulaminem - i aktualnie pracujemy nad nowymi bardziej rzucającymi się w oko.

 

Wyjście - zgłaszać nieprawidłowe miniatury i akcje do skutku - ale w ramach "wolnego" czasu, a nie w trakcie pracy 🙂

 

oznacz moderatorów

sunrise0809
#9 Pomysłodawca#

Widać nie masz co robić i na każdego donosić za miniatury, to jak ty działasz w swoim życiu, jakby to było jakieś ważne. Albo co chwalisz, się czy żalisz, że masz lepsze i za to musisz innych zgłaszać 😂

oznacz moderatorów

sunrise0809
#9 Pomysłodawca#

Za przeproszeniem odwal się  od działów sportowych i kulturystycznych bo tam takie coś mogło być i ktoś płaci za takie miniatury nie małe pieniądze. A ty jak takie ormo na byle kogo donosisz bo zazdrościsz pewnie figury 😅

oznacz moderatorów