anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BLOKADA KONTA ALLEGRO Sprzedawca

BoldCompany
#7 Wielbiciel#

 

Witam, 

Moje konto zostało zablokowane bez powodu. Zatem, tydzień temu byłem u znajomego w odwiedzinach, zalogowałem się z jego komputera na swoje konto allegro sprzedawca. Pokazałem mu, co sprzedaje i dodałem przy okazji swoje ogłoszenia które miałem zaplanowane. Następnie wróciłem do domu, gdzie dalej dokończyłem pracę. 

Allegro zablokowało moje konto dnia 26.05.2020r. z powodu udostępnienia mojego konta ,,innej osobie". 

Nikomu mojego konta nie udostępniłem. Jedynie zalogowałem się z innego urządzenia. Powiązali mnie z osobą która ma dług na swoim koncie Allegro w wysokości 2,700zł. Co ja mam z tym wspólnego!?! Dlaczego moje konto zostało zawieszone odpowiadając za czyny innej osoby?

Nie mam nic wspólnego z tą osobą... Nie znam jej jak rodziny, nie wiedziałem że ma dług na swoich koncie i niewypłacone prowizje allegro. 

Dla mnie to czysta kpina bo nikt oprócz mnie nie ma zysku z działalności prowadzonej na zablokowanym koncie. Jest tam powiązane moje konto bankowe, dane firmy oraz moje. Nikogo innego nie ma!

Bardzo zawiodłem się na allegro, jest to nadużycie swoich kompetencji, dział blokady i bezpieczeństwa odpowiada mi co 4-6 godzin oraz nie ma do nich dostępu telefonicznego. 

Sprawę zgłaszam na wszelkie portale Facebook oraz blogi internetowe, zostanie ona nagłośniona, wystawiam negatywne oceny z kont wszystkich znanych mi osób, zgłaszam również sprawę do Urzędu Ochrony Konsumenta. Sprawą zajmie się SĄD! 

Nie mam zamiaru odpowiadać za cudze błędy, to jest chory system! 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@BoldCompany   Nie przemawia do mnie ta wersja 🙂 Do adminalicji chyba też nie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

BoldCompany
#7 Wielbiciel#

A co ma przemówić? O co wam ludzie chodzi... Co w tym nie tak? Jaki mam związek z tamtym człowiekiem?

 

oznacz moderatorów