anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

XcrazyXkurczakX
#7 Wielbiciel#

XcrazyXkurczakX_0-1610027243688.png

Witam,

Podczas próby zakupu przedmiotu pojawia mi się komunikat, że moje konto jest zablokowane, dlaczego tak się dzieje ?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

@XcrazyXkurczakX Allegro wysyła informacje o blokadzie konta, możesz także dopytać:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@XcrazyXkurczakX  nie widzimy tego zrzutu, ale może jesteś dodany do czarnej listy u tego sprzedawcy ? kupowałeś już tam wcześniej ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mikeza  Ma zawieszone konto 😛 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@DarkStoorM  a to zmienia postać rzeczy, niech sobie z portalem wyjaśnia, bo my tu wiele nie pomożemy 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@XcrazyXkurczakX Masz zawieszone konto. Czy wszystkie płatności wobec allegro masz uregulowane?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@XcrazyXkurczakX Twoje konto na Allegro jest obecnie zablokowane, dlatego jeśli chcesz wyjaśnić tę sytuację, napisz proszę do nas przez formularz, który wskazał @LEW433

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

markbi1
#7 Wielbiciel#

Mam uregulowane płatności a dalej nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż.

Otrzymalem link ,który doprowadził mnie do „społeczności”,i dalej nic nie wiem co mam zrobić .

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@markbi1 aby z Twojego konta została zdjęta blokada powinieneś uregulować rachunek. Blokada sprzedaży zostanie zdjęta z konta w ciągu 24 godzin od uregulowania kwoty wymagalnej, która w Twoim przypadku wynosi 24,90 zł, takie informacje możesz sprawdzić w zakładce Rozliczenia z Allegro.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

markbi1
#7 Wielbiciel#

Żenada ,Allegro to w takim razie legalnie działająca [edycja] ,która wyłudza pieniądze .Wystawiłem ogłoszenie sprzedaży pojazdu ,prywatnie z góry płacąc 25 zł na 30 dni ,który po tygodniu sprzedałem i usunąłem ogłoszenie a po pół roku przysłali mi przez windykacje 225 zł do zapłaty za kolejne cztery miesiące .Na moim Allegro nie było żadnej informacji o braku płatności ,dopiero kiedy zadzwoniłem wyjaśnić sprawę ,to po dwóch dniach pojawiło się na czerwono ,ze nie zapłaciłem .Ostatecznie nie miałem wyjścia ,wiec zapłaciłem zgodnie z nakazem i dalej konto nie działa .Teraz się dowiaduje ,ze muszę jeszcze dopłacić 25 zł Ile takich kaprysów jeszcze się pojawi ?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@markbi1 Nie znamy szczegółów, są jeszcze inne opłaty, promowanie itd.

oznacz moderatorów

markbi1
#7 Wielbiciel#

Za wszystko płaci się najpierw ,a potem działa ,nie na odwrót .

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@markbi1, z tego, co widzę, Twoja oferta została utworzona 21.10.2020 r. i ukryta na listingu dopiero 19.01.2021 r. Wcześniej regularnie naliczano opłatę 24,90 zł dla ogłoszeń w opcji „Turbo”. Przeczytasz o niej w regulaminie (Część IV A. Opłaty w Allegro Lokalnie). Wpłaciłeś 200,20 zł, jednak całkowita kwota do spłaty wynosiła -225,10 zł - stąd te -24,90 zł na Twoim saldzie.

Jeśli uważasz, że w tym rozliczeniu znajdują się błędy, zachęcam Cię do kontynuowania rozpoczętej z nami korespondencji mailowej.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

markbi1
#7 Wielbiciel#

Przelałem tyle ile było na wezwaniu ,to windykacja przelała wam za mało .

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@markbi1, w takim razie najlepszym rozwiązaniem jest wyjaśnienie tej sprawy bezpośrednio z nami przez prowadzoną korespondencję mailową.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

markbi1
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się,tylko co ja jeszcze mam wyjaśnić?

oznacz moderatorów