anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
rubik1972
#7 Wielbiciel#

Witam!

Bardzo prosze o jakas realna pomoc lub rade, poniewaz allegro zablokowalo mi konto- powod- usuniecie w ciagu ok. 2 tyg. 3 aukcji z prawie 500. 3 aukcje zostaly usunite- powod- sprzedaz towarow zakazanych tzw podrobki. Oczywiscie pisalem przez kontakt, ze nie wystawilem uukcji z zamiarem oszustwa, ze na 500 aukcji mozliwe jest, ze owar moze byc nieoryginalny itp, ze poprostu nie mam wiedzy itd, oczywiscie otrzymalem wiadomosc- chyba wszyscy wiemy jaka formulke. Sadze, ze nawet nikt tego nie czuta, bo wiadomosci sa poprostu systemowe. Mam konto 12 lat, same pozytywne komentarze, tylko 1 negatyw przez 12 lat, rozliczam sie na czas, a jednak.... to za malo. Prosze opomoc- najlepiej gdyby mozna z kims z allegro porozmawiac telefonicznie, ale chyba brak jest takiej mozliwosci. Pozdrawiam liczac na pomoc

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@rubik1972 Rozmowę telefoniczną możesz zamówić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=ec309d78-fd4c-4ed1-aad5-0e382e5a0e14 Ścieżka kontaktu nie odpowiada blokadzie konta, ale w sprawie blokady nie zadzwonisz. Próbuj więc tu.

oznacz moderatorów
rubik1972
#7 Wielbiciel#

Dziekuje za podpowiedz- faktycznie jest mozliwosc zamowienia rozmowy. Jestem juz po...., co z tego wyjdzie nie wiem, ale przynajmniej po drugiej stronie byl czlowiek, a nie systemowe odpowiedzi, ktore sa sciana od ktorej pytajacy sie odbija

oznacz moderatorów
Albus_PL
#8 Zapaleniec#

Znając podejście Allegro nic nie zdziałasz. Miałem identyczną sytuację.

Wytłumaczyli to tym, że taki jest Regulamin i tyle w temacie.

 

oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

500 aukcji jako osoba prywatna? Moim zdaniem to sprzedaż zorganizowana.

I tak mi wyjaśniała Pani z allegro, albo podobnie. I żebym przeszedł na konto firma, ponieważ takie są wymogi, które portal musi spełniać.

Czy nie otrzymałaś czasem podobnej informacji?

oznacz moderatorów