anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

ACQSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich, Moja sprawa wygląda tak że sprzedawał kolega maseczki których nie miał, zamówienia wpadały jak szalone był to poczatek lutego/marca i działał na zasadzie dropshippingu i dostał blokade, ponieważ raz miał prywatne konto (zrobił 13-14 tysiecy  w ciagu 20 godzin ) i allegro zaządało od niego jakis tam potwierdzeń ze ma towar itd pewnie wiecie o co chodzi. I pozniej odpisali mu ze blokada zostaje na koncie i nie podali nawet powodu ale do sedna. Allegro moja osobe myli z tym kolegą pewnie po powiazaniu jakims z jego komputerem i przez co nie moge sprzedawac na allegro bo moje konto zostaje blokowane i tylko w powodach dostaje wiadomosc  ze " uzytkownik ktory nie mial pozwolenia na zalozenie konta a mial blokade to nie moze miec w serwisie allegro konta", irytuje mnie fakt ze prosze co chwile o sprawdzenie mnie ze to dwie inne osoby a do nich jak do sciany mowic... co mam zrobic w takiej sytuacji ?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

ACQSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

Dodam ze jeszcze wczesniej sprzedawalem i nie bylo ze mna zadnych problemow..

oznacz moderatorów

xVit
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem tylko moja sytuacja wygląda następująco. Miałem zaległości na allegro, kazali mi opłacić wszystkie zaległości, niezwłocznie opłaciłem wszystkie moje zaległości. Potem wyszło konto kolegi że ma jakieś nie rozwiązane problemy. Dodam ze nie mam kontaktu z tym kolega. Piszę do allegro ale oni wciąż powtarzają to samo ze te konto ma nie rozwiązane problemy i nie mogą mi odblokować konta ,ale to nie moje konto, mam brać odpowiedzialność za każdego kto ma jakieś problemy do h ...  jasnej.

oznacz moderatorów

xVit
#8 Zapaleniec#

Witam. Allegro domaga się kontaktu właściciela konta który ma jakieś nie rozwiązane problemy, dodam że znam tą osobę ale w tej chwili nie mam kontaktu z tą osobą ani nie mam dostępu do tego konta i z takiego powodu jestem blokowany. Pierwszo dostałem informacje ze muszę opłacić zaległości na swoich kontach, więc niezwłocznie opłaciłem wszystkie swoje zaległości , następnie poprosiłem allegro o odblokowanie mi konta otrzymałem odpowiedz ze musi się skontaktować osoba odpowiedzialna za x konto i do tej chwili nie odblokują mi konta. Co w takim przypadku mam zrobić?. 😕

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nic nie zrobisz. Twoje konto powiązano z innym, odpowiedzialność zbiorowa.

oznacz moderatorów

xVit
#8 Zapaleniec#

to tylko pozostaje zmienić allegro na ebay lub amazon 🙂

oznacz moderatorów

xVit
#8 Zapaleniec#

zawszę jest jakieś wyjście 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xVit Że tak powiem, z deszczu pod rynnę.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ACQSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

No wlasnie, juz nawet im chcialem dowod wyslac nip firmy wszystko wszystko to i tak ci odpisza ze pozwola sobie juz nie odpowiadac na nastepna korespondencje. Co to za podejscie do sprzedawcy wgl ?

oznacz moderatorów

xVit
#8 Zapaleniec#

Ja także chciałem wysłać skan dowodu osobistego, oraz Skan ze działalność jest na mnie. 😕 Ale gdy tak napisałem nie było odrzewu...  więc nie wiem co mam jeszcze zrobić. Chyba udam się do adwokata... może coś on poradzi. Ponieważ chciałem nawet rozwiązać problemy kolegi ale przecież nie będę rozwiązywał za kogoś problemów. To allegro problem i jego a nie mój.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xVit Pół godziny temu otrzymałeś od nas wiadomość mailową z informacją dlaczego Twoje konto zostało zablokowane oraz z jakim kontem jest powiązane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ACQSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

A ja w takim razie co mam zrobic? Dlaczego nie wyslecie do mnie maila zebym przeslal skan dowodu,dane firmy zeby mnie zweryfikowac i zobaczyc ze to dwie inne osoby z ktorym mnie mylicie? Tylko bezsensownie odpowiadacie ze nie bedziecie prowadzic korespodencji na ten temat. doczekam sie na jakis krok w mojej sprawie ?

oznacz moderatorów

ACQSHOP_PL
#8 Zapaleniec#

 

 

Tak nie do końca macie chyba pokolei, jak ja mam z wami wyjaśnić cokolwiek jak odpowiadacie w taki sposób? i wy macie sie za poważna firma ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ACQSHOP_PL Niestety, dalsze działania są możliwe jedynie w postępowaniu sądowym. Na wniosek sądu ujawnimy wszelkie informacje dotyczące powstałych naruszeń i powiązań z kontem, które wskazaliśmy Ci w korespondencji mailowej. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów