anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dodawaniem zdjęć w trackie wystawiania oferty

GRANAT1939
#7 Wielbiciel#

nie mozna dodac zdjec z przegladarki chrome opera na mozilli dodalo 2 zdjecia... na mac book to samo. Zdjecia wielkosci 600 kb. Mowa o moim koncie granat1939

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Rad-Stol
#12 Orędownik#

jest to częste, tak jakby przeciążone serwery. Zazwyczaj po południu i wieczorem problem ginie

oznacz moderatorów

GRANAT1939
#7 Wielbiciel#

u mnie to nie ma znaczenia kiedy. wczoraj robilem to przez pol dnia. Dzis z rana to samo. Jakis [edycja] koszmar

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@GRANAT1939      Sprawdziłam teraz. Już jest dobrze i na Chromie i na FF. Wyczyść przeglądarkę.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

GRANAT1939
#7 Wielbiciel#

czysczenie przegladarki nic nie dało nie wiem gdzie jest problem ?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@GRANAT1939 Potwierdzam. Jest nawet gorzej, bo wcale nie da się wystawić. Kliknęłam >Wystaw podobną< i mam to:

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Zauważyłem, że od jakiegoś czasu allegro wymaga, aby przeglądarka nie blokowała tzw. referera (wtedy właśnie pojawia się taki komunikat, jak u Ciebie). Swego czasu zablokowany referer nie był dla allegro żadnym problemem.
Przypadkiem nie macie w przeglądarkach jakiegoś dodatku, który "inteligentnie" steruje refererem (ew. AV może coś blokować, szczególnie jeśli skanuje ruch HTTPS)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere Z jednakowym powodzeniem możesz mi to napisać w narzeczu bantu, albo po hebrajsku 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Mówisz i masz😁

Nie wiem jakie konkretnie narzecze bantu preferujesz, więc wybrałem chyba najbardziej znany język, czyli suahili😏
Niligundua kuwa kwa muda Allegro inahitaji kuwa kivinjari kisizuie kinachojulikana Referera (ndio wakati ujumbe unaonekana kama wewe). Wakati mmoja, kinzani aliyezuiwa hakukuwa shida kwa Allegro. Kwa bahati yoyote hauna kiongezeo chochote kwenye vivinjari vyako ambavyo "kwa busara" vinadhibiti mwamuzi (ikiwezekana AV inaweza kuwa ikizuia kitu, haswa ikiwa inakosoa trafiki ya HTTPS)?

A poniżej wersja hebrajska😎
שמתי לב שבמשך זמן מה אלגורו דורש שהדפדפן לא יחסום את מה שנקרא referera (זה כאשר ההודעה מופיעה כמוך). פעם, מפנה חסום לא היה בעיה עבור האלגרו. במקרה כלשהו אין לך תוספות בדפדפנים שלך ש"בינה באופן מושכל "על השופט (יתכן ש- AV חוסם משהו, במיוחד אם הוא סורק תנועת HTTPS)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere Najbardziej mi się podoba "kuwa kwa muda Allegro". Tak mi jakoś bardzo pasuje 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

kuwa kwa muda Allegro! referere terefere 😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Ja to w pierwszym momencie przeczytałam o blokowaniu renifera laughing

_____________
Kama
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg A ja wolę nie mówić 🙂 Brakło mi tylko literki "r" 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  Ale mi zabiłaś ćwieka hehe . I wciąż nie wiem co przeczytałaś 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg   "kuwa kwa muda Allegro"  + r w pierwszym wyrazie

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  A ja główkowałam nad refererem i dokładałam r . Kuwa mi się też skojarzyło 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Czasem niektórzy piszą "referrer" (co akurat jest prawidłową pisownią)😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Aż mi coś przypomniałaś🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Perla_torebki
#7 Wielbiciel#

U mnie od rana to samo. Zdjęcie "kręci się" i "kręci" i na koniec nie udało się dodać zdjęcia... Ktoś z allegro pomoże?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Perla_torebki Spróbuj proszę wyczyścić cookies i użyć innej przeglądarki. Jeśli problem będzie nadal aktualny, napisz tutaj proszę ponownie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów