anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie znaleźć datę wystawienia oferty

Agataff04
#9 Pomysłodawca#

data wystawienia aukcji pojawia mi się tylko po jej zamknięciu nie można inaczej..

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#

@Agataff04 Jeśli pytasz w kontekście opłaty utrzymaniowej, to zajrzyj tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/nadchodzace-oplaty

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@Agataff04  ano nie ma. Dopiero kończąc aukcję jak dostaniesz maila o jej zakończeniu to widzisz, kiedy była wystawiona. Można też dochodzić po numerach trwających aukcji, ale to taka praca detektywa. Jak ja mam z przodu 84 i coś tam coś tam ... a teraz jest 94 i coś tam coś tam to wiem, ze wisi przynajmniej rok i się nie sprzedała 🙂

Jak pisze @Knowhere opłaty utrzymaniowe masz tam.

A jak chcesz sprawdzić, co się nie sprzedaje, to wchodzą na swoje konto masz domyślną filtrację aukcje od najnowszych, wystarczy kliknąć ostatnia stronę i tam się wyświetlą wszystkie najstarsze, niesprzedane aukcje które wiszą i wiszą

oznacz moderatorów

koszulkomat_eu
#8 Zapaleniec#

Chętnie dołączę do tematu. Taka data by się przydała.

W nadchodzących opatach nic się nie znajdzie jak ma się wystawione 100 tysięcy aukcji. I to nie jest teoretyzowanie z tymi 100 tysiącami.

Mam wystawione niecałe 3 tysiące koszulek ale biorąc pod uwagę 26 kolorów męskich i 10 damskich i do tego 5 rozmiarów. Robi się tego już ponad 100 tys. aukcji.

Jak mam zapanować nad tym? 25 na ekran więc mam ponad 4 tysiące ekranów. I do tego to nie są ekrany ale pokaż kolejne. Przeglądarka tego nie wytrzyma.

Gdyby jeszcze można było wyfiltrować tylko opłaty utrzymaniowe. Albo gdyby można było otrzymać emaila z ostrzeżeniem?

oznacz moderatorów

koszulkomat_eu
#8 Zapaleniec#

Dopatrzyłem się, że można wyszukać opłaty utrzymaniowe. To już coś. Data jednak by się przydała. I powiadomienie na emaila też.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@koszulkomat_eu Phi, tylko 100 tys.?😛 Rekordzista na allegro ma ponad 400 tys. wystawionych ofert😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów