anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, chodzi o paczki nadane w terminie

telgsmcompl
#7 Wielbiciel#

Witam, jak są liczone na moim koncie paczki nadane w terminie, jeśli w piątek kończę pracę o 14.30.

W allegro mam zapisane na aukcjach, że wysyłki robię do 13.30. W ofertach mam oznaczone, że wysyłki są robione w ciągu 24 godzin.

I moje pytanie jak są liczone paczki piątkowe?

Rozumiem z zapisu w regulaminie przesyłki nie są brane pod uwagę w soboty, niedziele i święta. To w piątek mam siedzieć w pracy do 12 w nocy i robić paczki, żeby statystyki mieć wyższe w PACZKI NADANE W TERMINIE?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

telgsmcompl PRZED ZAKOŃCZENIEM PRACY ZMIENIAJ CZAS WYSYŁKI NA 48H I NASTĘPNIE OK 16:00 POWRÓĆ DO 24H .OD DŁUŻSZEGO CZASU STOSUJĘ TEN TRIK TRWA TO 2-3 MINUTY, A STATYSTYKI 100%

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria Przecież napisał, że kończy robotę o 14:30.

PS Trik ze zmianą skalowania interfejsu też trwa 2-3 minuty i jakoś nie możesz za to się zabrać, mimo próśb wielu osób w ostatnim tygodniu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Knowhere do czego zmirzasz ? 14:30 kończy zanim nada 16:00 .Między 14 a 16 robi się luka . Ja ją wypelniam zmieniając czas wysyłki na 2-3 godziny  .

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria Tylko że jak zakup będzie o 14,00 to nic ci zmiana terminu o 15,00 nie da, bo ten zakup liczy się do poprzedniego terminu. Jak się mylę - popraw.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria Skoro o 14:30 kończy pracę, to ciężko mu będzie cokolwiek zmieniać o 16:00, nie uważasz?
Zauważyłem - cieszę się bardzo, że już Ci lepiej:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Knowhere zauważyłeś , mam nowe oklary i przestałem WAS męczyć wielkimi literami .

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere On jak chce, to umie normalnie pisać, co czyni w niektórych postach- lecz ignorancja jest wyższym celem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@telgsmcompl Tak liczy się 24 godz niezależnie od dnia tygodnia.

oznacz moderatorów