anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada Payu przy zmianie danych

zinadine
#2 Obserwator#

Przy próbie zmiany limitu wypłat omyłkowo zrobiłam przelew weryfikacyjny z innego konta niż konto zarejestrowane w Payu, nadmieniam iż nie zmieniałam nr. konta tylko limit z 20 zł do 100 zł dostałam mail o treści :

Twoje dane do wypłat zostały odrzucone. Jeśli przelałeś 1,01 zł na rachunek, całą kwotę zwrócimy na Twój rachunek bankowy.

Dane, które otrzymaliśmy z banku, są niezgodne z danymi, które podałeś w formularzu aktywacji konta do wypłat. Środki możemy wypłacać:

  • w przypadku kont zwykłych: tylko właścicielowi konta Allegro na jego prywatny rachunek bankowy.
  • w przypadku kont Firma będących jednoosobową działalnością gospodarczą: właścicielowi konta Allegro na jego prywatny rachunek lub firmie na rachunek firmowy.
  • w przypadku pozostałych kont Firma: tylko firmie na jej rachunek bankowy.

 

Aby zmienić dane lub ustawienia wypłat, przejdź do zakładki Ustawienia wypłat i kliknij w przycisk Zmień dane.

 

W związku z tym moje pytanie brzmi czy blokada wypłat potrwa standardowy jeden dzień i jutro wszystko wróci do poprzednich ustawień, czy też narobiłam sobie większego problemu ?

Na allegro jestem od 18 lat i cały czas aktywnie kupuję oraz sprzedaję i do tej pory nie było żadnego problemu.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@zinadine Narobiłeś sobie większego problemu. Teraz musisz wykonać przelew weryfikacyjny 1zł z konta bankowego, którego jesteś właścicielem, czyli dane osobowe konta Allegro muszą być takie same jak dane osobowe konta w banku.

Jeśli te dane wcześniej się różniły, nie ma znaczenia, teraz muszą być takie same.

oznacz moderatorów

zinadine
#2 Obserwator#

Dziękuje za info, jeszcze jedno czy może być przelew z konta męża który jest podany w danych na allegro, de facto konto bankowe które jest cały czas podane w payu jest na męża i do tej pory nie było problemu, reasumując przelew z konta które jest zarejestrowane w payu i do tej pory cały czas działało

oznacz moderatorów