anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada sprzedaży - już ponad miesiąc i odpowiedzi brak

JacekGaleria
#8 Zapaleniec#

Witam, po raz kolejny,

W marcu mieliśmy problemy z dostawą przesyłek (ograniczenia były wynikiem podwójnej kwarantanny w związku z Koronawirusem) , problemy czyli zaległe wysyłki zostały dosłane w kwietniu. W związku z tym Państwo zawiesiliście moje konto. Po uregulowaniu rachunków wobec Allegro i wykonanie wysyłek do klientów, poprosiliśmy Państwa o odwieszenie. Od prawie miesiąca nie mamy żadnej informacji poza tą że nasza prośba o przywrócenie funkcjonalności konta została przesłana do odpowiedniego działu. Bardzo proszę o odblokowanie konta, JacekGaleria.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

Masz chłopie wyluzowane, miesiąc grzecznie czekać 😉  Inni walą po trzy maile dziennie, nie przypominałeś się to zapomnieli o Tobie 🙂 Odpisz im na ostatniego maila z przypominajką 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@JacekGaleria Tutaj niestety nie mogę odblokować Twojego konta, ale widzę, że napisałeś do nas również wiadomość przez formularz, więc niebawem na pewno otrzymasz od nas odpowiedź w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

JacekGaleria
#8 Zapaleniec#

Poczekam, czekałem tyle to "niebawem" też wytrzymam. Zobaczymy ile to jest "niebawem". Pozdrawiam Jacek.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@JacekGaleria Niebawem w sprawie Twojego zgłoszenia znaczy dokładnie teraz 🙂  Sprawdź proszę skrzynkę mailową, ponieważ otrzymałeś od nas wiadomość. Twoje konto już zostało odblokowane. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

JacekGaleria
#8 Zapaleniec#

Faktycznie szybko to poszło, dziękuję i pozdrawiam Jacek.

oznacz moderatorów