anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada sprzedaży przez jeden negatywny komentarz

elektronika-tm
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem podejścia allegro, przez jeden negatywny komentarz moja sprzedaż została zablokowana. Skąd takie decyzję? Sprzedałam nowy, oryginalny produkt, kupująca stwierdziła że to podróbka i towar jest używany. Allegro w ogóle nie słucha sprzedawców a odpowiedzi na pytania są po prostu zlewające! 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz to wyjaśnić z działem bezpieczeństwa, wiesz oni tam pewnych rzeczy nie rozumieją.😣

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@elektronika-tm oj chyba nie wszystko piszesz 🙂  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

elektronika-tm
#8 Zapaleniec#

Moja jakość sprzedaży spadła niestety dzięki pani, która próbowała mi wmówić że sprzedaję podróbkę noża do Thermomixa. Nóż był oryginalny, sprzedałam już bardzo dużo tych noży. Niestety pani nie chce cofnąć swojej oceny a allegro stwierdziło że usunięcie tego komentarza ma bardzo duży wpływ na jakość mojej sprzedaży i żeby się z panią dogadać. Druga sprawa to to że mam poprawić swoją jakość sprzedaży, ale jak to zrobić skoro mam ją zablokowaną?? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Były tu już takie wątki, Allegro uparte i nie wiemy jak możemy pomóc.🙁

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Klientce musisz wysłać przedsądowne wezwanie odnośnie tematu usunięcia komentarza (działanie na szkodę firmy) plus załatw sobie podkładkę że noże są oryginalne 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@elektronika-tm nie widzę blokady na Twoim koncie , ale odpowiedz na moje pytania 

- czy była dyskusja , jeśli tak to  jaki był jej finał ?

- nie byl to przypadkiem nie zweryfikowany produkt po zwrocie konsumenckim ?

- nie podejrzewasz działania ze strony konkurencji ?

oznacz moderatorów

elektronika-tm
#8 Zapaleniec#

Od samego początku dyskusji pani zarzucała mi że jestem oszustką, zachowywała się w chamski sposób. Nóż był nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie które było przybrudzone więc klientka stwierdziła że produkt jest używany. Upierała się ze na nożu brak jest wydrukoeanego kodu  QR ale nie wiedziała o tym, że nie na każdym nożu kody QR są drukowane. Wystawiła mi opinię w bardzo arogancki sposób, allegro usunęło tę opinię bo była niezgodna z regulaminem. Następnie wystawiła kolejną zgodną więc allegro umyło rączki. Finał był taki ze pani zwróciła nóż, zrobiłam przelew zwrotny i dyskusja została zamknięta. 

oznacz moderatorów

elektronika-tm
#8 Zapaleniec#

Nie był to nóż po zwrocie. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@cFiat to nie jest tak jak piszesz , warunki i zasady znasz , nikt tego nie ukrywa , natomiast Twoim zadaniem jako przedsiębiorcy jest ustawienie marży na takim poziomie żeby Ci się zamknął budżet z przynajmniej zadawalającym efektem końcowym .

oznacz moderatorów