anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak listy zamówień w panelu z Obsługą zamówień.

yptyx
#7 Wielbiciel#

Witam. Posiadam uprawnienie do konta firmowego, ale dzisiaj pojawił się taki problem że kompletnie nie widzę listy zamówień. Czy ktoś z Was ma podobny problem? Jest na to jakieś lekarstwo czy problem jest po stronie Allegro i trzeba odczekać aż naprawią? 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@yptyx Cześć, nie pojawiły się podobne zgłoszenia. Wykonaj standardowe czynności (wyczyść pliki cookies, sprawdź widok w innej przeglądarce) i jeśli to nie pomoże, to wykonaj zrzut ekranu i mi prześlij. Przekażę to do Działu Technicznego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

motylion_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, 

Chciałam zgłosić , że u nas wystąpił podobny błąd od wczoraj od godziny 15, nasz pracownik z uprawnieniami ma nie widoczne zamówienia ! i wykonaliśmy wszystkie te wyżej polecenia , które moderator wskazał i nadal nie działa!

oznacz moderatorów

yptyx
#7 Wielbiciel#

Podane czynności nic nie pomogły. Druga osoba która również ma uprawnienia też nic nie widzi. Aktualnie jestem w trakcie rozmowy z konsultantem na Messengerze. Dam znać jeśli czegoś się dowiem jeśli nie prześle zrzuty ekranu. 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@motylion_pl @yptyx W takim razie przekazuję sprawę do Działu Technicznego.

Czy mogę Was prosić o sprawdzenie, czy widzicie zamówione paczki na tej stronie:

 https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/zamowienie/<<<wklej_tutaj_id_zamowienia>>> 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

motylion_pl
#9 Pomysłodawca#

pod linkiem  https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/zamowienie/ wyskakuje taki komunikat 

Ta przestrzeń jest pusta

Strona, której szukasz, nie istnieje (błąd 404)

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@motylion_pl Rozumiem, że wprowadziłeś w adresie prawidłowe ID zamówienia? Czyli 
https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/zamowienie/tutaj_wprowadź_numer_zamówienia 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

motylion_pl
#9 Pomysłodawca#

numer id nie wprowadzałam

 

Czy chodzi o to  aby wprowadzić jakikolwiek nr id ? i czy z mojego konta firmowego , czy z konta pracownika ten link otworzyć mamy ? 

 

oznacz moderatorów

efinchpl
#9 Pomysłodawca#

System w ogóle nie importuje zamówień. w zakładce zamówienia jest pustka totalna- nie ma nic.

oznacz moderatorów

efinchpl
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam. Problem wystąpił również u Nas. Zauważyliśmy że równolegle w filtrze pojawił się status wstrzymane.

oznacz moderatorów

yptyx
#7 Wielbiciel#

Tylko problem w tym że nie mam jak wziąć na tą chwile ID zamówienia bo nie widzę tej listy 🙂 
Dodam tylko tyle że jeśli biorę ID zamówienia z zakładki Zwrot Prowizji to wyświetla mi się:

Przesyłki

Brak przesyłek dla tego zamówienia

Więc teoretycznie widziałbym paczki. 

oznacz moderatorów

motylion_pl
#9 Pomysłodawca#

potwierdzam po wpisaniu tego nr z aktualnej listy zamówień wyskakuje nam dokładnie ten sam komunikat 

Przesyłki

Brak przesyłek dla tego zamówienia

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@yptyx @motylion_pl Numer zamówienia znajdziesz w powiadomieniu mejlowym, które dostajesz po każdym zakupie. Jest to awaryjna strona, trwają prace nad przywróceniem widoku paczek w szczegółach zamówienia. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

motylion_pl
#9 Pomysłodawca#

Niestety ta strona awaryjna nie zdaje egzaminu, ponieważ nie działa odpowiednio. 
Proszę o jak najszybsze naprawienie tego błędu. 

oznacz moderatorów

efinchpl
#9 Pomysłodawca#

Swoją drogą DPD_Pobranie wysyłam z Allegro też nie działa.

Błąd przetwarzania

Pole "Wartość ubezpieczenia" zawiera błędne dane: liczba spoza przedziału oczekiwano <10 cyfr>.<2 cyfr>

oznacz moderatorów

motylion_pl
#9 Pomysłodawca#

u nas dokłądnie to samo o:( 

kolejna załamka patrząc na to jak allegro strasznie nam zawyża poprzeczki jeśli chodzi o mega wręcz terminowe nadanie paczek, a później tłumacz się klientowi , dlaczego nie dostał paczki na drugi dzień 😞 

oznacz moderatorów

motylion_pl
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

M_OSKAR
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Aktualnie nie wyświetlają się zamówienia na koncie uprawnionych użytkowników. Czy to jest problem techniczny Allegro ? ( działało bez błędu kilka miesięcy)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

DobraWelna-eu
#10 Popularyzator#

Wczoraj utworzyłam etykiety na pocztę poprzez Allegro- dzisiaj brak numerów przesyłek przy zamówieniach. 

oznacz moderatorów