anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości zamówienia kuriera na dzisiaj lub na jutro przez nowy panel wysyłek

Bnlider
#8 Zapaleniec#

Witam,

od zmiany panelu wysyłkowego na nowy, nie jestem w stanie zamówić kuriera na ten sam dzień, a często również na następny nie działa. Wcześniej było to możliwe. Np. zamówienie wpadło o 8:00, wtedy mogłem zamówić kuriera na okienko 10:00 - 16:00 tego samego dnia.

 

W nowym panelu mam tak: dzisiejsze zamówienie wpadło o 15:00, chciałem zamówić kuriera na jutro - błąd. Przepuściło podjazd dopiero na pojutrze.

Metoda wysyłki DPD Smart. Innych nie miałem okazji sprawdzić.

Czy ktoś z Państwa też tak ma/miał? Czy udało się znaleźć rozwiązanie?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bnlider dzisiaj występowały problemy z nadawniem przesyłek w Wysyłam z Allegro, teraz wszystko powinno już działać. 
Napisałeś jednak, że problemy występują od zmiany wyglądu narzędzia. Czy to oznacza, że masz problem z zamówieniem kuriera od miesiąca, czy to tylko dzisiejsza sytuacja?   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Bnlider
#8 Zapaleniec#

Witam, problem występuje od czasu zmiany formularza nadawania na nowy. Gdy są problemy z nadawaniem, to wcale nie działało (zdarzyło się na krótko 2 razy), ale nie widzę w tym problemu.

Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale wspomnę. Mam zapisane 2 adresy odbioru paczek. Na jednym ze względu na dropshipping wcześniej wiem kiedy ma być kurier, tam nie stwierdziłem problemu. Z drugiego adresu do podjazdu kuriera wysyłam z dnia na dzień lub tego samego dnia.

oznacz moderatorów

Bnlider
#8 Zapaleniec#

Mam pewne przypuszczenie, że w formularzu mieszają się okienka podjazdów kurierów. Bo w nowym występują te, których nie miałem w starym, a te, które działały w starym formularzu, są widoczne dopiero na pojutrze.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bnlider, dziękuję Ci za zgłoszenie. Nasz dział techniczny przeanalizuje opisany przez Ciebie problem. 🙂 Gdy dowiemy się czegoś więcej, wrócimy tu z odpowiedzią. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mac796
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam od rana nie ma możliwości zamówienia kuriera. Na wszystkich kontach. Po kontakcie z kurierem mam informacje ze zleceń nie ma na dzis. Płacicie dziś za stopa wszystkim kurierom?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mac796 Cześć, którego zamówienia dotyczy ten problem i jaki komunikat się wyświetla? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mac796
#7 Wielbiciel#

mac796_0-1649234521263.png

Nie mam przycisku zamów kuriera na dole zamówienia, na wszystkich zamówieniach z  DPD

oznacz moderatorów

_Madry_Brzdac_
#8 Zapaleniec#

mam ten sam problem

 

oznacz moderatorów

DAVOLI
#9 Pomysłodawca#

U mnie występuje problem z możliwością pobrania etykiet, mimo iż paczka dodana 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DAVOLI @mac796 @_Madry_Brzdac_ Cześć. Nasz Dział Techniczny pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Proszę Was o jeszcze chwilę cierpliwości.

Stworzyliśmy awaryjną stronę, na której znajdziecie cały komponent (również zamówienie kuriera. Możecie przejść bezpośrednio na: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/zamowienie/<tutaj_wprowadź_numer_zamówienia>

Upewnijcie się proszę, że wpisujecie poprawny numer zamówienia. ID zamówienia znajdziecie m.in. w wiadomości mejlowej po zakupie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

DAVOLI
#9 Pomysłodawca#

U mnie link działa, ale nie ukrywam, że jest to spora strata czasu, współczuje tym którzy mają większa ilość zamówień do ogarnięcia w ten sposób

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@ko_alka czyli dzisiejsze problemy będzie uwzględniał wasz program alleprogres?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RED Masz przykłady konkretnych zamówień, które mielibyśmy wykluczyć z powodu wczorajszych problemów? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

ja dobrze żyję z kurierami

kurier u nas wczoraj przyjechał bez zlecenia, zadzwonił do centrali przesunął zlecenie na wczoraj z dnia dzisiejszego

nie wszyscy mają takie możliwości

oznacz moderatorów