anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak moich aukcji w wynikach wyszukiwania

euphoria_art
#11 Animator#

Witam,

Mam wystawione 9 aukcji, w opisie w każdej z nich jest słowo kluczowe "obraz olejny", 8 aukcji to licytacja, jedna to kup teraz

Po wpisaniu w okienku szukania obraz olejny i filtracji "czas do końca najmniej" wyświetla się tylko ta jedna aukcja z opcją kup teraz, natomiast licytacji nie widać.

po wpisaniu "obraz olejny Zajkowski" to samo, chyba nie tak to powinno działać.

Dlaczego Allegro faworyzuje innych sprzedawców a moja aukcje olewa a kase pobiera, za co? jak moich aukcji po wsianiu prostego słowa kluczowego nie widać.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

To nie faworyzacja tylko tak działa ich wyszukiwarka.

oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Proszę moderatora o sprawdzenie. Ja sprawdzałem  na kilku komputerach.

Aukcje tez ostatnio cienko idą, promowanie nic nie daje bo nic nie widać,

Czy da się jakoś zwrócić do Allegro o poniesione straty? ciężko jest udowodnić wyniki wyszukiwania.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

jak się nie wyświetlją jak się wyświetlają. 

Zrzut ekranu 2023-10-27 000723.png

oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Jest juz ok, miałem literówkę zamiast "obraz olejny" to miałem "dobraz olejny".

Poza tym dodam że z tym wyszukiwaniem po trafności jest nie do końca ok, bliżej początku powinni być aukcje kończące się najwcześniej, Allegro strzela sobie (mniejszy zarobek z prowizji) jak i nam w kolano.

Wybaczcie ale aukcje (te same promowania) które mają po 9 dni do końca są po trafności przed moimi które mają 3 dni to jest nie ferr. Dodam iż wszystkie moje aukcje mają uzupełnione wszystkie parametry, dobre jakościowo zdjęcia 1920px dobre opisy, konkurencja ma nawet dłuzszy czas wysyłki. 

Możecie mi wytłumaczyć co wpływa na pozycje w wynikach wyszukiwania po trafności?

Może moim błędem jest wrzucanie aukcji na 3 dni, roboty nie zdąża przeindexować odpowiednio mojej aukcji? Allegro powinno to poprawić 3 dniowe aukcje powinny być lepiej indexowane pod względem wyszukiwania i pozycji.

oznacz moderatorów