anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak oceny za zakup = z automatu maksymalna ilośc gwiazdek

Pszczola2013
#12 Orędownik#

Witam.

Bardzo, bardzo dużo kupujących nie wystawia ocen jeśli jest wszystko ok. Natomiast jeśli mają jakieś "ale" zawsze to zrobią i obniżą ocenę. Uważam że jeśli ktoś nie oceni zakupu, to np. po 60 czy 90 dniach sprzedawca powinien z automatu dostawać max ilość gwiazdek.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

dawal50
#14 Krzewiciel#

60 czy 90 dni to za dużo bo super sprzedawca to ostatnie 30 dni. Wiadomo że komentarze powinny iść z automatu. Mógłby też powstać jakiś wirtualny ranking czy osiągnięcia bez nagród dla własnej satysfakcji by klienci byli zmotywowani do wystawiania komentarzy

oznacz moderatorów

Pszczola2013
#12 Orędownik#

Wydaje mi się że ocena jest liczona z ostatnich 30 dni ale od wystawienia, a nie od zakupu. Też bym wolała wcześniej, ale teraz chyba kupujący ma 60 dni na komentarz i chyba 2 razy jest przypomnienie, że czas się kończy. Moim zdaniem ostatnie przypomnienie powinno zawierać treść, że jeśli nie wystawi oceny to allegro uznaje że jego ocena jest maksymalnie wysoka.

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

Racja z tym od wystawienia a nie od zakupu, coś mi się pomieszało od niewyspania 😉

Automat nie przejdzie bo allegro twierdzi że to subiektywna ocena której nie mogą podważać i cokolwiek zmieniać. Ale co by stało na przeszkodzie stworzyć mini gierkę opartą na medalach, osiągnięciach, punktach za komentarze. Na bank by sporo osób się w to bawiło i czyściło listę komentarzy do wystawienia.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Pszczola2013 @dawal50 Niestety ALL tkwi w pewnej schizofrenii. Z jednej strony chce automatycznie oceniać na podstawie Jakości Sprzedaż ( chociaż nie ma do tego środków i robi to na podstawie "widzi mi się") z drugiej nie automatyzuje np komentarzy od Kupujących. Ja byłbym za automatycznym komentarzem ( po wcześniejszym powiadomieniu Kupującego ze jeżeli nie wystawi to będzie wystawiony automatycznie)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów