anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak odpowiedniej kategorii dla sprzedawanych produktów

neutralizatory
#9 Pomysłodawca#

Witajcie,

W jaki sposób poradzić sobie z brakiem kategorii "neutralizatory zapachów" lub zmianą nazwy produktu z odświeżacz zapachów na neutralizator zapachów, wprawdzie są wystawione w kategorii odświeżacze zapachów jednak nawet nie można ustawić nazw produktu - neutralizator zapachów tylko z automatu wyświetla się odświeżacz zapachu co wprowadza kupującego w błąd.

Różnica między neutralizatorem zapachów a odświeżaczem zapachów jest diametralna i dla tego zależy mi na konkretnej nazwie produktu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

neutralizatory
#9 Pomysłodawca#

ok, powiedzmy, że pochłaniacze mogą być, ale jak zmienić nazwę mojego produktu, które Allegro samo nazywa odświeżaczem zapachu a jest to neutralizator?

oznacz moderatorów

neutralizatory
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czemu ale u mnie jest tylko 5 kategorii, brak pochłaniacza zapachów, więc nie mogę w tej kategorii wystawiać.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@neutralizatory Możesz tylko zglosić błąd w katalogu , ale czy będzie zaakceptowany ....hmmm?

Ustaw prawidłowo swój tytuł , zrób 1 zdjęcie zdjęcie w takiej pozycji ,aby jednoznacznie wskazywało na neutralizator . 

Niejednokrotnie miałem pozakupowe zapytania ,, dlaczego ten pochłaniacz / kwiatowy // nic nie pachnie ? ,,

oznacz moderatorów