anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak pomocy i spadki sprzedaży

petinek_pl
#11 Animator#

Witam, proszę o poradę czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją. Kilka razy został wystawiony mi negatyw który kwalifikował się do usunięcia- kupujący wprost pisali że się pomylili ale nie chce im się usunąć..lub zakładali dyskusję gdzie wyzywali do woli bez podstaw, bo taki mieli kaprys a zero powodu i nawet allegro ich upominało. Allegro nigdy jeszcze nie pomogło mi w tak oczywistych sytuacjach złośliwego działania. Nigdy nie ma podstaw do usunięcia oceny oraz bezduszne odsyłanie by prosić kupującego jedyna rada..Widzę też że inni sprzedawcy otrzymują taką pomoc i część komentarzy jest usuwana. Ponadto notuję ogromne spadki sprzedaży- z dnia na dzień bez powodu(bez związku z negatywami) co też ewidentnie nie jest normalne. Zaczynam myśleć,że tylko mnie tutaj spotykają podobne sytuacje i odmawia się pomocy. Czy ktokolwiek ze sprzedających tutaj miewał/ma podobne problemy?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wszyscy. Sprzedający mający usuwane komentarze zazwyczaj dbają o to sami. Część z nich wysyła bony, gratisy, potrafi nawet sfinansować zakupy za 100 zeta w zamian za zdjęcie. Inni nie chcący dać się szantażować wysyłają przedsądowe wezwania do zdjęcia. 

oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Ech 🙁.. a czy spotykane są także takie nagłe spadki sprzedaży np. o 50% bez przyczyny z dnia na dzień?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Na forum jest tu wiele tematów o tym. Niektórzy płaczą, że praktycznie do zera. Nikt w sumie nie wie o co chodzi. Ale za dużo tematów na przypadek...

oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Bardzo przykre to wszystko co czytam. Dlaczego zatem wszyscy sprzedawcy dają się tak traktować? Zdaję sobie sprawę, że tutaj jest największy popyt oraz inne kwestie. Ale skoro tyle osób się spotyka z takim traktowanie, dlaczego dalej nic się nie zmienia?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@petinek_pl dlaczego dalej nic się nie zmienia?

Zmieni się jak sprzedawcy zaczną odchodzić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Tak, jednak tak się nie dzieje z tego co widzę? Pomimo tylu informacji o złym traktowaniu..

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@petinek_pl Spadek sprzedaży o 50 % w okresie wakacyjnym oraz udogodnieniach wprowadzanych przez allegro to pikuś i trzeba się cieszyć a nie płakać , inni mają gorzej.

oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Nie napisałam że to w okresie wakacyjnym, takie sytuację notuję od dawna. I nie ma się z czego cieszyć, zawsze można powiedzieć że ktoś ma gorzej. Dodatkowo spadek to nie jedyny problem a walka z nieuczciwymi kupującymi i inne kwestie tutaj..Zauważam też, że nagle w ciągu paru minut wskakują zakupy tego samego produktu od kilku osób,choć wcześniej np. "wisiały" pół roku. Raczej to nie jest przypadek.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Od dawna to pewnie od okresu jak ulepszyli wyszukiwarki. Ciężko kupić coś czego się nie znalazło. Sama przeniosłam się ze sporą ilością zakupów, bo zwyczajnie szukanie skarpetek przez 2h mnie nie kręci.... Ale w ostatnim czasie pojawiają się posty o gorszych spadkach niż tamte.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To to już pokłosie sposobów filtrowania ofert jaki stosuje allegro . Nie płacisz dodatkowych opłat za promowania i innych cudów to stajesz się tu coraz mniej widoczny a sprzedają ci co mogą sobie pozwolić na takie dodatkowe opłaty i mają duże ilości towaru takiego jak Twój.

oznacz moderatorów