anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak promocji "Dodaj kupony do swoich ofert i zgarnij 200 wyróżnień." zgłoszenie 21349796

VolcanoGaming
#8 Zapaleniec#

Witam Allegro,

proszę o pomoc, dwa dni temu rano (22.04, godz. 10:03) zgłosiłem brak promocji w centrum zniżek, od 2 dni trwa konsultowanie mojego tematu z odpowiednim działem, termin aktywacji kończy się w dniu jutrzejszym, zostało mało czasu a mój temat w dalszym ciągu nie jest naprawiony. Moje konto spełnia wszystkie warunki zawarte w regulaminie, jednak w centrum zniżek nie mam do aktywacji promocji.

zgłoszenie 21349796 (22.04, godz. 10:03):

"mam pytanie, dlaczego w "Centrum zniżek" dla konta "VolcanoGaming" nie mam do aktywacji promocji "Dodaj kupony do swoich ofert i zgarnij 200 wyróżnień." ?

czy mogę prosić o dodanie do centrum zniżek tej promocji? rozwijam sprzedaż na tym koncie, bardzo chętnie skorzystam z promocji wykorzystując 200 wyróżnień do promowania ofert."

 

ostatnia odpowiedź z dnia wczorajszego  (23.03 godz. 16:39):

"Konsultujemy wciąż Pańską sprawę, wrócimy z informacją gdy tylko uzyskamy odpowiedź. 
Bardzo proszę o jeszcze chwilę cierpliwości."

cierpliwość mam 😄 ale promo ucieknie, proszę przyspieszcie weryfikację i włączcie mi tą opcję w centrum zniżek.

 

pozdrawiam,

Damian

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@VolcanoGaming Cześć, dziękuję za cierpliwość. Otrzymałeś już odpowiedź w sprawie numer 21349796. Promocja "Dodaj kupony do swoich ofert i zgarnij 200 wyróżnień" nie pojawiła się do aktywacji na Twoim koncie, bo od 04.01.2022 r.  do 09.01.2022 r. jakość Twojej sprzedaży była poniżej poziomu neutralnego.

Zgodnie z regulaminem promocji:
e) każdego dnia w okresie od 1 stycznia 2022 do 31 stycznia 2022 posiadali na Koncie ocenę na poziomie jakości sprzedaży w skali co najmniej “Neutralny”.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów